Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem a legjobb a szívhang!...

Nem a legjobb a szívhang! Kétségbe vagyok esve! Mi történik most?

Figyelt kérdés
Ma voltam védőnőnél,azt mondta nem vészesen de más a szívhang,ez a szülés közeledtét jelenti!Igaz ez?Mondta neessek kétségbe,holnap ugyis megyek nst-re és akkor ott megmondják mi a teendő!De ha addig valami baj történik a babámmal!?Mondtam neki hogy nem ugy mozog a baba ahogy eddig hanem kevesebbet és hogy nagyon sokat szinte egésznap kemény a hasam!Azt mondta bármikor megindulhat a szülés!Ma meg érzem a derekamat,hogy fáj,de nem elviselhetetlen csak kellemetlen!37+1 hetesek vagyunk!
2010. febr. 3. 09:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is van, mostantól arra számíthatsz, hogy a baba bármikor megérkezhet. Ráadásul koraszülöttnek sem számítana a 37. hét után, és már mindene ki van fejlődve. Ne parázz feleslegesen, nincs miért kétségbe esned.
2010. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A köldökzsinór a babák 80 százalékára rácsavarodik, majd lecsavarodik. Ez a magzati életben nem jelent semmi problémát, nem a szájukon, orrukon vesznek levegőt..Nekem 3 gyerekem született a nyakára csavarodott köldökzsinórral, teljesen egészségesen, 9/10-es Apgarral (nálunk 10-est nem is adnak elsőre senkinek). Tehát emiatt ne idegeskedj!
2010. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi volt az NST-n?
2010. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Voltam nst-én nagyon rossz lett! Várható változás?
2010. febr. 4. 17:38
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Nagyon rossz lett?És mit mondtak?Megindítják a szülést?Befektetnek?Mi nem tudhatjuk,h lesz-e változás,akár pozitív,akár negatív irányba,de ne hagyd ennyibe!A babádról és Rólad van szó!
2010. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos? ha rossz, miért nem lép? nem értem! Ha a bab egészségéről van szó, mit szórakoznak???
2010. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
beküldtek az sztk-bol a kórházba,ott már jobb volt ettem egy kis csokit!minden (uh,vizsgálat,nst)megcsináltak és mivel ezek is jok lettek haza engedtek,de azt mondták bármelyik pillanatban ,megindulhat a szülés!
2010. febr. 4. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!