Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi miatt vérezhettem?

Mi miatt vérezhettem?

Figyelt kérdés
10+1hetes kismama vagyok, és pénteken elkezdtem vérezni, ami szerencsére el is múlt, már csak enyhén barnázok. Szerencsére a babával minden oké, most voltam kontroll ultrahangon, már 32mm (pénteken 28volt), szerencsére heamatóma sincs. Nem tudják, hogy honnan jött a vér, meg mi vérzett. Szerintetek az utrogestan okozhat vérzést? A 6.héttől használok napi 3-at, és úgy veszem észre, hogy ez a minimális barnás folyásom akkor jelentkezik, miután felrakom a kúpot. Szerintetek lehet attól? Volt így már valaki?
2014. dec. 23. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
az utro az pont azert van hogy ne verezz. en is jartam igy csak en a 12. heten vereztem egy picit akkor bekerultrm a korhazba azota se tudtak megmondani hogy mitol volt a verzes. se haematoma se semmit nem lattak. baboca szepen fejlodik.. ( 17 )
2014. dec. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És utána te még barnáztál picit? Vagy meddig tartott ez az egész?
2014. dec. 23. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
a verzes az 1-2 oraig tartott a barnazas meg 3 napig utana.
2014. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia én a 6 héten véreztem,és azt mondta a doki hogy meg pattant egy ér és az okozza. Szedjek c vitamint.azóta semi bajom szerencsére és a baba is jól van.8hkm
2014. dec. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utro kimarhatja a hüvelyfalat.
2014. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!