Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztek amikor mozog a picur?

Mit éreztek amikor mozog a picur?

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért de az első terhességem, és nem hagy békén a védőnőm hogy már éreznem kellene a mozgását mert már betöltöttem a 18. hetet.Csak ugye mindenki mást mondd.Van aki azt mondja hogy hasszurka jellegű lesz (ilyet már éreztem), van aki azt mondja hogy olyan lesz mintha buborékok mozognának a hasamban (ilyet még nem éreztem),van aki azt mondja hogy olyan érzés lesz mintha nyomna belülről (már ilyet is éreztem), szóval nem tudom!!! :-((( És mindkét oldalon kellene éreznem?
2010. febr. 1. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Én már a 14-15.héten éreztem hogy mozog de csak nyugalmi állapotban,este,teljes csendben!!

Nekem is első baba és nem is voltam benne biztos hogy őt érzem de valahogy aztán tudtam hogy ő az,olyan mintha egy halacska fickándozna benned:-))

Boldog babavárást!

31 hetes kismama

2010. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a 17. héten éreztem először, nekem olyan érzés volt, mintha egy pillangó repdesett volna a hasamban, bocsi, máshogy nem tudom leirni:) És, hogy melyik oldaladon? Az változó, nincs erre "szabály".
2010. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mekem pukkanásra hasonlított!

amúgy van aki csak a 20. hét környékén érzi meg a baba mozgását, sztem nem vagy lemaradva, attól is függ milyen alkat vagy, meg hogy hol tapad a lepény( állítólag aki kicsit ducibb vagy erős a hasizma vagy elöl tapad a lepény később érzi meg)! én amúgy a 17. héten kezdtem a pukkanásokat érezni, rúgásokat csak a 20. környékén!!

26 hetes km

2010. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszaitokat és nektek is boldog babavárást kívánok!!!!!! :-D
2010. febr. 1. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,fel fogod ismerni,amúgy nem szép a védőnőtől,hogy cseszeget,mert aki az első gyermekét várja,sokszor csak a 20. hét után,sőt 22. hét körül érzi először a kis apró rúgásokat,amik pár hét múlva már erősebbek lesznek,én 21 hetesen éreztem konkrétan,hogy rúgott,úgyhogy nincs gond!

30 hetes km

2010. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!! :-)))
2010. febr. 1. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak a 19. héten kezdtem érezni hogy mozgolódik,mert egyszer itt fájt egy kicsit aztán meg a másik oldalon.Most 21hetesen meg mintha bulizna odabent és ki akarná rugni a hasamat.nekem is az első babám.
2010. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is elsö babám 16 hetes vagyok és kb már 2-3 hete érzek apro buborékolás szerü érzéseket. azt mondják mindenkinél változó. boldog babavárást mindenkinek!
2010. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!