Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet a baba mozgása?

Ez lehet a baba mozgása?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok első babával és még nem éreztem azt a"buborékolást lepke csapkodást" és hiába teszem a kezem nem siklik el semmi:(

csak olyat érzek a hasamban mintha kis tompa "fájások""mintha "bele rugna néha valamimbe" a pici !Ez valóban lehet ő?

már olyan türelmetlen vagyok,pedig nem kéne:(


2010. febr. 1. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha fájáshoz hasonlítod, akkor szerintem, az nem Ő... :(

De van még idő, nyugi, csak figyelgesd! :)

Én azért éreztem a 14. héttől már, mert itthin vagyok egész nap, és rengeteget feküdtem, ráértem órákon át mozdulatlanul feküdni... :)

23 hetes km

2010. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

én is itthon vagyok és van időm,de már kezdek ideges lenni:(

nem olyan fájás jellegű nem kellemetlen csak nem tudom leírni olyan váratlan és főleg ha fekszek

nem tudom elmondani

csak tele vagyok aggodalmakkal is hogy nehogy baja legyen:(

és már emiatt is vagyok feszült hogy én miért nem érzem már:(

2010. febr. 1. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyu, én csak betöltött 20. hétnél éreztem először, pedig én is itthon vagyok. Még nem maradtál le semmiről. :-)
2010. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ilyen kis rángás szerüt érzel?Hirtelen jön,és egy pillanat az egész?Mert az lehet már kis rugása a babádnak szerintem,én pont 17 hetesen kaptam az első kis rugást:-)))25 hetes kismami
2010. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

rángás?hát nem tudom

az biztos hogy nekem is vagy 1-2 hete kezdődött ez és inkább akkor érzem ha fekszem

az igaz hogy aki sportosabb alkat az későőbb érzi ,mert a hasfal izmai nem lazák?

2010. febr. 1. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan érzés volt,mikor megdobban a szíved,csak a hasadban.Semmiféle lepkézés,vagy remegés nem volt.Én így tudnám megfogalmazni.
2010. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem halcskázást, buborékolást, semmi ilyet, nekem inkább pukkanáshoz hasonlított! olyan volt mintha vki a hasamban lufit pukkasztana ki, ez volt a 17-19. hétig aztán utána éreztem a rugásokat is! nem vagy elkésve, van aki csak a 20-22. héten érzi először!

26 hetes km

2010. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

én most vagyok 22 hetes, de én is csak 1,5 hete érzem, hogy mozog a Baba, pedig én is itthon vagyok!

viszont az elmúlt napokban annyira beleerősített, hogy mostmár nem csak elől érzem, hanem kb. mindenhol!!!!

este és délelőtt elég aktív, persze, ha Apának eg akarom mutatni, teljes a csend!

az első mozgásokat nehéz volt felismernem, szerintem már Te is Őt érzed!

mindenesetre jegyzed fel, hogy mikor hogy érzed és ha erősödik vissza tudod ellenőrizni!

én is innen tudom, hogy mikor éreztem először!

:)

2010. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!