Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az pontosan, ha keménye...

Milyen az pontosan, ha keményedik a has?

Figyelt kérdés
Mert mikor legutoljára voltam a dokinál, azt mondta, hogy ha nagyon sokat keményedik a has akkor menjek be és megnézi a méhszájat. Mivel 1. terhességem így nem tudom, hogy most az a keményedés, ha a hasam kemény vagy az, ha belül olyan mintha húzódna össze. Lehet, hogy buta kérdés, de itt biztos meg tudjátok mondani. 21 h km
2010. febr. 1. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Belül érzed, hogy húzódik össze, de egyben kívül is kemény.

Szerintem még nem volt igazi keményedésed, mert arra rá fogsz jönni. És ez nem is baj a 21. héten. :o)

A dokid jó fej lehet, mert teljesen igaza van, hogy nem vizsgálgatja a méhszájat, ha egyébként nincs semmi panaszod. Biztosan ezért mondta, amit mondott, nem azért, hogy megijesszen...

Majd később jönnek még azok az összehúzódások.

Jó babavárást!

2010. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Néha olyan mintha nem tudnék rendesen kiegyenesedni, mert mintha húzódna és olyan furcsa érzés, ezért nem tudom eldönteni ,hogy most ez az lehet-e vagy nem.

Köszönöm, Neked is jó babavárást!Hacsak már nem ott szundít a kiságyban melletted.:)

2010. febr. 1. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit Te írsz, az engem inkább arra emlékeztet, hogy a méh növekedésétől feszülnek a szalagok, az kellemetlen húzó érzés. (De azért így látatlanban nehéz :o)

A keményedésnél tényleg egy külső személy is ha megtapintja (mondjuk apa), keményebbnek érzi mint rendesen. Nekem olyan érzés volt még, mintha szívna össze felé egy porszívó belülről. :o)

És igen, itt szundikál mellettem, a nagyobbacska meg a szobájában, szóval most én is megyek aludni...

Szép napot!

2010. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Neked is szép napot!És szép álmokat nektek!:)
2010. febr. 1. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:

tényleg olyan mintha belülről húzna össze vki, vagy hirtelen követ cipelnél a hasadba! kívülről is teljesen kemény lesz, bárki aki megtapintja nagyon keményet érez, és nekem legalábbis kellemetlen érzés! húz, feszül...

26 h km

2010. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És olyankor az egész has vagy csak 1 része?
2010. febr. 2. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!