Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamák! Titeket is...

Ikres kismamák! Titeket is befektettek a 32. hét körül? Azt mondta az orvosom a héten befektet akkor is, ha nincs semmi baj.

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz 11 éve szültem az ikreket, de nem fektettek be! A 37. hét végén kellett csak befeküdnöm. Másnap meglettek a fiúk.

2010. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Meginditották a szülést vagy hogyhogy már másnapra már meg is lettek?
2010. febr. 1. 12:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen kérdés, keress vissza, sokan megírtuk, nem fektettek be minket, teljesen feleslegesen nem is hagytuk volna... Ugyanúgy érünk be a kórházba, ha menni kell, mint a nem ikresek, így ez elég hülye indok, hogy "mert ikres".
2010. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én sokmindenkitől hallottam hogy ikreseket kb. a 32.hét körül befektetnek.3védőnő is ezt mondta nekem,meg ahol voltunk 4d-s uh-on másik dokinál,mert a mi városunkba nincs az az orvos is azt mondta,hogy erre készüljek.
2010. febr. 1. 12:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem van vagy 5-6 ikres ismerősöm (+ én magam), senkit nem fektettek be. Fel se merült.
2010. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez inkább elővigyázatosság az orvos részéről. Kérdezd meg, hogy rendben vannak-e a eredményeid és hogy miért akar befektetni, van-e rá oka. Ha nincs semmi, és te sem akarsz befeküdni, akkor ne feküdj be. Gondolom lenne 1000 más dolgod és/vagy szívesebben csinosítgatnád a babaszobát és rakosgatnád a pici ruhácskákat. Könnyű szülést kívánok neked és jó egészséget! 36 hkm
2010. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókivánságokat.Hálistennek semmi baj nincs azon kívül,hogy kicsit kissebbek ,de ez ikreknél előfordul.Persze,hogy jobb lenne itthon,és idegesítő,hogy be kell feküdnöm,már csak azért is,mert még soha nem voltam kórházba.De ha azt mondja az orvos,hogy be kell feküdnöm,nem fogok ellenkezni,mert nem akarom,hogy felelőtlennek tartson.
2010. febr. 1. 12:42
 8/13 anonim ***** válasza:
A mi kórházunkban protokoll,h az ikreseket 32 hetesen befektetik.Én nagy balhé árán saját felelősségre nem mentem-2 gyerek volt otthon-,de végül 36 hetesen fenyegető koraszülés miatt így is muszáj volt.Más dolog,h a koraszülésből olyannyira nem lett semmi,h a 40. héten indítani kellett a szülést burokrepesztéssel.:))
2010. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És egy hónapig kórházba voltál?
2010. febr. 1. 12:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen,és annyira féltettek a koraszüléstől,h naponta kaptam a Mg infúziókat,még vizsgálni se mertek,ne hogy megrepedjen a burok.Amikor úgy számolták,h a babák már elérték a 2,5 kg súlyt,zöld utat kaptam,de akkor meg az istennek nem akartak elindulni.:))Végül a 40. héten már annyira nem bírtam,h kikönyörögtem egy indítást.Mindkét baba 3kg és 50cm fölött született,1 óra alatt.:))
2010. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!