Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18 hetes uh hasi vagy...

A 18 hetes uh hasi vagy hüvelyi? Meg is vizsgálnak?

Figyelt kérdés
15. héttől tudom, hogy a külső méhszáj nyitva van egy ujjnyira.
2010. febr. 1. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasi + vizsgálat
2010. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

18 hetes az hasi. ( Bár nekem az első perctől kezdve csak hasi volt. )

Nálunk úgy megy, hogy a fogadott orvosom minden alkalommal megvizsgál. De a 18 hetes genetikai Uh-t a kórházban csinálta egy másik orvos. Ő nem vizsgált meg, csak az UH volt.


Boldog babavárást!

21 hetes kismama

2010. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már képben.

12. heti ultrahangom először hasi volt, aztán mivel a babám nem akarta magát mutogatni, így áttértünk a hüvelyi uh-ra kis hasrázással egybekötve.

Aztán a 15. héten mentem be néhány papíromért a kórházba, erre azt mondja a doki, hogy akkor pattanjak fel az asztalra, mert megnézne (nem a saját dokim volt, mert ő éppen műtött). Bár most már azt mondom szerencse, hogy megnézett.

Egyszerűen csak szeretném tudni, hogy mire számítsak, mert ez a pattanjak fel az asztalra, olyan kellemetlenül érintett.

2010. febr. 1. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy a méhszájadat minden lehető alkalommal megnézik már, De nem tudom.


Nálunk is úgy folyt a 18. heti UH, mint ahogy a második válaszoló leírta: másik doki csinálta az SZTK-ban, hasi UH volt, vizsgálat nélkül. 2 perc, és jött a következő kiamama, tiszta futószalag volt.

2010. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Kórháza válogatja, hidd el, tényleg így van :(
2010. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk hasi van,vizsgálat nélkül.
2010. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!