Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztatok terhesség...

Mennyit híztatok terhesség alatt?!

Figyelt kérdés

A 30. héten vagyok és már 13 kg-ot híztam.

Már előre félek a nőgyógyásztól hogy lefog szúrni,pedig vérnyomásom jó,nem vizesedek és a közérzetemmel sincs semmi baj.


2010. febr. 1. 09:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Az elso babamat varva 25 kilot hiztam. Sok volt, szules utan 14 maradt, bar szerencses voltam, mert negy honap alatt mert negy honap alatt lement az osszes.


Most a 38. hetben vagyok a 2. babaval es 13 kilonal jarok, remelem, hogy max ket kilo jon meg fel (most lodult meg a sulyom, vizesedni kezdtem).

2010. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Én 30kg-ot híztam,pedig végig dolgoztam nem feküdtem itthon. Ennek már 1éve hogy megszültem és vissza is nyertem a verseny súlyom.Szerintem ha nincs problémád nem fog a doki leszúrni,engem se szúrt le,csak azt mondta hogy nehezebben fogom leadni.
2010. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Én a 20.hétig 10 kilót híztam, utána a 36.hétig további 4-et. Az utolsó 4 hétben már egy dekát sem.

Engem mindig nagyon leszidott a védőnő is és a doki is, én meg tojtam rájuk. Nem vizesedtem még a végén sem, nagyon jól voltam, és egyébként is túl soványról kezdtem a terhességet, így nekem "legális" volt 14 kilót hízni.

2010. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Az elején kb a 20. hétig még fogytam is,de ahogy elmúltak a rosszullétek elkezdtem hízni.

A legutóbb a nőgyógyász nagyon leszúrt,ijesztgetett a terhességi mérgezéssel meg a nehéz szüléssel...!

Ezért érdekelt hogy általában nem híznak ennyit a kismamák?!

2010. febr. 1. 09:52
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
37 hetes vagyok es eddig 8 kilot hiztam (vizesedni egyaltalan nem vizesedek, lehet ez is szamit). Terhesseg elejen kb. a 8-dik heten mertek, akkor voltam 59 kilo azota sem mert meg senki csak en itthon magam kb. havonta. Ha jol erzed magad es egeszsegileg nincs gondod akkor en nem aggodnek a helyedben.
2010. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
21 hetes vagyok, eddig 6 kilot híztam.
2010. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
9 kg-ot híztam a kisfiammal, de ne aggódj, amíg jól érzed magad, ne foglalkozz a nőgyógyásszal!
2010. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Lányommal 16.5 kg-ot híztam.azt mondják a másodikkal kevesebbet hízik az ember én mégis 21 kilót híztam a fiammal, most állt meg a súlyom.39 hetes vagyok.
2010. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
46%
Szia én a kislányommal 25kg hiztam,a kisfiunál már csak 9kg.Mind a kettővel 103kg val mentem szülni.most vagyok 85.5kg szépen megy lefele,már nem szoptatok!
2010. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szia!Én 25 kg-ot hiztam a doki egyfolytában csesztetett.Még a terhesgondozáson a nőci is.Én nagyon vizesedtem.93 kg voltam amikor szülni mentem.Most 76 vagyok.6 hete szültem.A célom 58 kg.Ugyhogy van még minek lemennie.A másodiknál már jobban figyelek.
2010. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!