Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El vagyok késve szerintetek?

El vagyok késve szerintetek?

Figyelt kérdés
Amikor megállapította a doki a terhességet, nem küldött Uh-ra, csak visszahívott. Azóta eltelt 2 hét.Az orvostól akinél szülni szeretnék, csak jövő hétre kaptam időpontot, mert a héten beteltek az időpontjai.Jövő héten már a 7-8. héten fogok járni, és még mindig nem voltam UH-on. Legszívesebben sírva fakadnék, mert megőrülök attól, hogy nem tudom, mi van a picivel.
2010. febr. 1. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késtél le semmiről! 5-6 hetesen még nem sok mindent láttál volna, így most már szépen látni fogod a picit, ahogy odabent mozog.
2010. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
UH nélkül pont ugyanaz van vele, mint UH-val. Ne várj ilyen sokat az UH-tól, látsz majd egy pacát, a közepén egy villogo kurzorral... :-) És akkor majd jól megnyugszol ettől.
2010. febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy elkésve, legalább már a kis szívét is fogod hallani. Ne aggódj.
2010. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ez azért van,mert 4-5 hetesen általában csak petezsákot látnak!Mire visszamész már látszódni fog a baba és szívműködés is lesz!Nyugi!A doki tudja mikor kell menni!Minden rendben van!Én pl. 5 hetesen voltam és csak a petezsák látszódott!" hét múlva kellet visszamennem és akkor már ott volt a baba és szívműködés is volt!Boldog Babavárást!19 hetes kismama
2010. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meg is nyugodtam. Biztosan azért aggódok ennyire, mert első baba.
2010. febr. 1. 09:27
 6/9 anonim ***** válasza:

én alapban nem fogok menni előbb, mint 7-8 hét, mert ilyenkor már a szívhang is hallható, előbb meg azt mondják, hogy mégcsak a petezsák mégcsak ez mégcsak az, na nekem ez nem hiányzik, engem ez eléggé stresszelne. szedj terhesvitamint, vigyázz magadra, ne emelj nehezeket és ez elég.

ez nem betegség, jól írta valaki, hogy ugyanaz van a babával, mint UH nélkül, magyarul köszöni jól van és napról napra sokat fejlődik.

gratulálok.

2010. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a 7.héten mentem,de sokkal jobb volt így,már minden látszott,szívhangja is volt!Ne aggódj nem lesz semmi gond,rendben lesznek a dolgok!Sok sikert,jó egészséget kívánok!

2010. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy már minden látszódott? Mi látszik ilyenkor a babából? Mindenesetre megnyugodtam, köszi Nektek!
2010. febr. 1. 11:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Tuti azért izgulsz mert első baba. Én azt mondtam másodjára nem fogok ennyire izgulni, mégis lementem pozitív teszt után dokihoz, hogy nyugtasson meg. Nincs azzal baj hidd el éreznéd ha gond lenne. 7 hetesen egyébként már hüvelyi uh-n tök jól kivehető a kis embrió és ahogy dobog a kis szíve. Hasin annyira nem jól látszik.
2010. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!