Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik dpo-n teszteltek...

Hányadik dpo-n teszteltek először pozitívat, és milyen erősségű volt a csík?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok a 12-ik dpo-n, tegnap is enyhén pozi lett a tesztem, de ma még enyhébb a csík. :( Szerdára nem várom...
2010. febr. 1. 06:44
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, az előbb jöttek meg a képek a mailemre! :D

Válaszoltam is neked! :)

Reméljük, hogy tényleg igazad lesz, hányadik napon teszteltél egyébként? :)

2010. febr. 1. 11:32
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd ki azt a 2 napot, ebböl meg bármi lehet. A hö le is eshet, fel is mehet. Nekem ugy volt, hogy a nemvárt napján még feljebb ugrott a höm, nemvárt után 3 nappal volt halvány + , rá 4 napra nagyon erös +. 10-es teszttel. Türelem, adj idöt a babádnak
2010. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Én 11. dpo-n teszteltem pozit, hasonlo csikkal, one step 10es teszt volt.



36 h km

2010. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
szia.én 3 nap késé után teszteltem először corax-al,nagyon erős pozi lett,délután.aztán másnap gravi hcg szintén nagyon erős,aztán még egy nappal később szintén gravi hcg nagyon erős.aztán még egy nappal később medi lab halványabb mint a tiéd.szerintem a medi lab halványabb mindíg mint a többi teszt.
2010. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
13. nap este, nagyon nagyon halványat. Az még mindig látszik. Másnap reggel erősebb volt, az mára eltűnt. 24 hetes kismama
2010. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

[link]



Az én tesztem ilyen,igaz már egy hetes teszt,azóta 5 hetes és 1 napos vagyok:)) :))


Drukkolok,hogy a Tiétek is ilyen legyen!:)

2010. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én a 14.dpo-n csináltam először tesztet, meglepődtem mert nem számítottam rá.Utána még vagy két tesztet csináltam mert nem tudtam elhinni. És a hőm sem volt túl magas, előtte sokkal magasabb volt mindig.
2010. febr. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Megcsináltad már a tesztet? Szurkolunk!!!
2010. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Sziasztok! még mindig nem jött, múlthét szerda óta, remélem, hogy nem is fog. A hőm nagyon szépen fent van, de tesztet csak holnap, vagy szerdán csinálok újat. :))) Mindenképpen írok, hogy mi lett az eredmény. :) Én is szorítok mindenkinek, akinek pedig sikerült, annak gratulálok! :)
2010. febr. 8. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!