Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A combom belső fele elviselhet...

A combom belső fele elviselhetetlenül fáj. Mit lehetne vele tenni?

Figyelt kérdés
37. hétben vagyok. Csinálom a kismamatornát, meg 2 párnával a lábam között alszom. De feküdni alig tudok, szinte semmit sem alszom. Nagyon nyomja a baba. Főleg a bal lábamnál. Ülni sem jó, még állva a legelviselhetőbb.
2010. febr. 1. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szilni fogsz nemsokara azert a sogornomnek is ez volt szules elott es par napra meglettek az ikrek!
2010. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát már vagy 1 hete, úgyhogy akkor jó előre jelzi. Örülnék egyébként, mert már nehezen bírom.
2010. febr. 1. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnállak, ez nagyon fáj, nekem az utolsó 3 hét így telt...

Remélem Neked nem fog!

(Nekem túl sok volt a magzatvizem is, ezért rettenetesen nyomott, annyira, hogy többször összecsuklottam, mert a combtőizmokat úgy elnyomta. Most fél éves lesz a lányom, és nagy ritkán még mindig fáj ott. Általában ha nagyon elfáradtam aznap, vagy este...)

Jó szülést!

2010. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem elviselhetőbb volt a fájdalom ha labdára ültem. Tudod az a nagy labda, amivel tornázni is szoktak. Ha van neked ilyen az segithet, de venni már nem érdemes erre a kis időre. Egyébként a decathlonba lehet kapni.
2010. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!