Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? 24 hetes vagyok,...

Baj lehet? 24 hetes vagyok, és fájogat a pocim. Picit mindjárt megjönösen. Nem görcsöl és nem feszül. Ennyi idősen más is tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Biztosan nincs baj,nekem is fájdogált ma ,egész nap érzékenyebb volt.Vagy az idő lehet,vagy most fog megint nőni a baba.24+6hetes kismami
2010. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia.én tegnap egész délután görcsöltem,és még ma is érzem az utóhatásait.ma már nem görcsölök,inkább csak azt mondanám h fáj.remélem nincsen baj.


24+5 hetes km

2010. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is tegnap jött ilyen érzés, este, kb amikor a kérdést kiírtad. :) vettem is be egy magnéziumot, attól elmúlt. A baba ilyenkor nagyon nagyot nő, ez az az időszak épp, így nem csoda, ha előjön a mensis érzés néha-néha.

23 hetes km

2010. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!