Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt hüvelygombája...

Akinek volt hüvelygombája vagy fertőzése mivel kezelte?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem használ a krém és már szétvakarom magam! Kenetet nem vett a dokim (hozzáteszem)úgyhogy milyen gomba azt nem tudom! Milyen krémmel kezeltétek magatokat esetleg házi gyógymódok! Előre is köszi! Ja, 22 hetes vagyok
2010. jan. 31. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Canesten combi...terheseknek is lehet aplikátor nélkül
2010. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Natúr élőflórás joghurttal kend be és tegyél a hüvelybe is.

De a dokinak szólj, vizsgáljon meg mert valamelyik gomba koraszülést eredményezhet.

2010. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Canesten combi, aplikátor nélkül.
2010. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Borax -glicerin!!!!
2010. febr. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem a Canesten combi annyit ért, mint halottnak a csók.

A doki felírta a Pimafucin krémet, ami már aznap estére lényegesen lecsökkentette az elviselhetetlen viszketésemet, aztán meg hipp-hopp helyre is jöttem.

2010. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ugyanazt irta fel mint az utolsó válaszolónak.Kúpot+krémet.3 db-tól helyrejöttem.Nekem a Canesten nem volt jó.
2010. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A dokid nem adott rá valamit? Mert igazából neki kellene tudnia!
2010. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a doki olyan kúpot írt fel amire csak simán az van írva h kamillás hüvelykúp.neve nincsen,sima gyógyszertári készítmény.10 db volt benne,és nagyon jó volt.külső viszketésre pedig kanesten krémet használatm közben.azóta se folyásom,se egyéb panaszom nincsen.
2010. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!