Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes terhes vagyok márc...

10hetes terhes vagyok márc 14-15re vagyok kiírva baja lehet a babának ha görcsölök?

Figyelt kérdés
sajnos olyan helyen dolgozom ahol nehéz anyagokat kell cipelni egyik szobából a másikba pár kört tudok cipelni de utána begörcsölök! lekell ülnöm. átlátszó folyásom van és ha jól éreztem lehet nyitva van a mészályam is! lehet valami baja a babámnak? így szeretkezhetek a párommal?
2008. aug. 16. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha megerőlteted magad elvetélsz!

Menj táppénzre v.könnyebb munkát kérj.

Szeretkezhetsz ha minden rendben van az orvosod szerint!

2008. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elirtam a dátumot nem 14-15 hanem 12-13 mivel az orvosom e két időpontközött gondolkozott mivel fogamzásgátlót szedtem mikor jött a baba! az a baj hogy megpróbálok kocsival közlekedni mindenhova pl bevásárlókocsiba berakom aktákat azt átáolom ott kipakolják! de azis kicsit megterhelő! sajnos mindenki szabin van ezért nem hagyhato mcserbe őket
2008. aug. 16. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én is ennyi idős terhes vagyok, de én már 6 hete nem emelgetek semmit, még a lányomat is ritkán. Néha én is görcsölök még.Igen, lehet baj. Nem akarlak ijeszgetni, de jobb félni mint megijedni.Ha babád lesz szüntesd be a cipekedést. Ha ilyen a munkád, írasd ki magad. Ne játsz ezzel. Most ő ott bent a legfontosabb!Szerintem mihamarabb látogasd meg az orvosod, ő megmondja, hogy milyen a méhszájad. Addid bird ki valahogy szex nélkül.

Minden jót kívánok neked!

2008. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! lehet hülyén hangzik de kezd nőni a pocim lehet attól hogy amióta megtudtam hogy van azóta többet eszek meg nem bírok ellenálni dolgoknak kis keksz ksi piskóta kis csoki kis ez az! nem úgy kell érteni a poci növést hogy már mekkora hanem ilyen 1-2 cm et! 6hetes terhes voltam mikor megtuduk hogy van és azóta megpróbálok mindenre odafigyelni hogy még az én egyszem édes kis hugomat se emelgessem aki percenként ugorna fel rám! csak a szülőknek nem mondtuk el a 12.hét után szeretnénk nekik bejelenteni remélem ez nem baj és nem lesz sértődés
2008. aug. 16. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Szió!10 hetesek vagyunk MI is :) és mi márc.11 körülre vagyunk kiírva.Tegnapig én is dolgoztam.Mivel csak a fönököm tudta a dolgot rajtunk kívül,én se voltam kímélve,sajnos nekem is kellett nagyon nehezet cipelnem.Sokszor itthon már teljesen ki voltam borulva,hogy azért ennyit nem ér a munka...De a héten láthattuk a Kicsiny Èletet,az ujjait,ill.amint mozog és most még jobban figyelek Rá.Àllandóan a 4D-s képet nézem,teljesen szerelmes vagyok!:) Most szabin vagyok,majd meglátjuk,utána mi lesz,de Ö az elsö,nem más.Ja,nálunk se tudja még senki(csak a fönök),jövöhéten készülünk a meglepivel,az esküvönkön:)

Kívánom,hogy megoldódjon a problémád,hogy biztonságban lehessen a Babád!Viszont ha görcsölsz,szerintem semmiképp se kockáztass!

2008. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja,ennem nekem is gyakran kell és miket meg nem kívánok..!De muszáj,mert akkor kezd pici hányingerem lenni,nem mérzem jól magam.van,hogy az éjszaka közepén is.. :S
2008. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
irsd magad állományba a krzetivel, itt most nem arról van szó hogy kit hagysz cserben hanem hogy a babáddal és veled minden a legnagyobb rendben legyen
2008. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se folytasd ezt a munkát, a görcsök nem jót jelentenek, sőt írod hogy nyitva lehet a méhszáj is. Ne kockáztass, nem ér annyit! Szerintem mutasd meg magad a dokidnak is , a görcsökre írhat fel Magne B6-ot és irasd ki magad. Ha nyitva a méhszáj lehet hogy a szex sem tesz jót , ezt is kérdezd meg a dokitól.
2008. aug. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
voltunk együtt a promal amit abba kelelt hagyni mert ki akart szakadni a méhem! szoval kicsit aggódom nagyon! héten vagyok utoljára utána elmegyek 1hét szabira
2008. aug. 18. 07:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!