Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elméletileg márciusban szülök....

Elméletileg márciusban szülök. Milyen kis ruhákat vegyek a babának? Mert nem tudni milyen idő lesz. Sokat megyünk autóval is. És majd babakocsival is.

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is márciusban szülök! Már mindent megvettem. Leginkább plüss rugikat vettem. Olyan meleg biztos nem lesz, hogy melege legyen benne. Ha hidegebb van még alá tudok adni neki harisnyát is. Rá meg kispulcsit. Egy kis szörme zsákot vettem neki az utcára. Bélelt, belül termo, kívűl szörös. Jó meleg, de nem egy téli overál. Azalá is annyit ruhát adok amennyit akarok. Ez azért jó, mert a lába között elől-hátul pattentos, igy a gyerekülésbe is bele lehet csattolni.

Én már nekiálltam kimostni, és vasalni a ruhkákat. Egyébként jobb lesz ha te is iparkodsz, mert nem tudni, hogy nem akarnak e előbb jönni. Március közepére vagyok kiirva, de azt számoltam, hogy ha a Kisasszony február végefelé jönne, akkor se lenne már koraszülött. Inkább felkészülök mindenre.

2010. jan. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A body+rugi párositások praktikusak, csak az egyik mindig legyen hosszúujjú. Tehát rövid body + hosszúujjú rugi például. Én az itthon kapható plüssökkel mindig befürödtem, mert málltak mosás után, úgyhogy inkább a sima pamutot javaslom, de nem a legvékonyabbakat. Kell majd szerintem még valami egybe overálszerű zárt cipőrésszel és kapucnival is, hogy tudd majd utcára vinni. Sapka, kardigán. Szerintem a többit ráérsz majd akkor megvenni, ha látod, mekkora, és milyen idő van.
2010. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok :) én március 3-ra vagyok kiírva (tehát simán lehet hideg téli február is) az első gyerekem fiú, most lány érkezik, tőle sok ruha maradt, de nem minden évszaknak megfelelő, de van közte utcai hálózsák. Így én most csak 1-2 lányos csini, vastagabb bélelt cuccokat vásárlogattam és 56-osból 1 vastag overált. 62-esből is vettem a biztonság kedvéért egy overált, de az már csak vékonyan bélelt és polár. Ezen kívül kaptunk 2 kis kocsikabátot is ajándékba. Én úgy számoltam, hogy az április is simán lehet hűvös. A bodyk nagy része pedig hosszú ujjú. Itthoni viseletre meg nem kell vastag, mert nálunk nagyon meleg van. Ja és még harisnyákat vettem + 1-2 csini ruhácskát, nem lehetett kihagyni. Boldog babavárást, és könnyű szülést kívánok Nektek! én már nagyon izgatott vagyok :)
2010. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én március 25-re vagyok kiírva. Én is plüssrugikat vettem, van egy overálunk, hosszú ujjú bodyk. Egyelőre ezekkel készültem fel, aztán majd menet közben meglátjuk, hogy alakul az idő és úgy vásárolok. Nálunk 3. baba, fiú lesz, de az első kettő lány, úgyhogy tőlük szinte semmi nem maradt, mert minden rózsaszín volt, ami meg nem azon meg tuti, hogy van egy csipke, vagy egy virág, úgyhogy újra be kellett szereznem mindent. Én is könnyű szülést kívánok nektek és kitartást a végére!
2010. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én március 4re vagyok kiírva elvileg, már mindent kimostam,vasaltam a fiamnak,plüss rugikat,pamutot itthonra,pulcsikat,kisnacikat,zoknikat,de 62-esből már nem ilyen vastagban gondolkodtam,ott már több a pamutos cucc.
2010. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly március elején szültem, elmondom miket használtunk: 7db rövidujjú body (de lehet hosszú is)

3-4 plüss rugi

2 kardigán

overál, sapka, sál

éjszakára 2-3 pamut rugdalózó, hálózsák

2010. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!