Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sok gyomorsav kimarhatja a...

A sok gyomorsav kimarhatja a torkomat?

Figyelt kérdés

Rengeteg a gyomorsavam,és úgy érzem mintha kimarta volna a torkomat.Ha iszom valamit,szinte égeti,olyan fura érzés.Hét elején volt egy kis torokfájásom,de ez nem az már szerintem.

Bajom származhat ettől,vagy csak kellemetlen?Rennie Deflatint szedek,de nem sokat használ.24+5 hetes kismami


2010. jan. 30. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kimarhatja. Nekem is volt, napokig alig tudtam nyelni. Nekem sem használtak a gyógyszerek, és minden mást is kipróbáltam, semmi nem segített. Szerintem bajod nem lehet tőle, csak valóban kellemetlen. De ha nem múlik el rövid időn belül , menj el a háziorvosodhoz, lehet tud valamit ajánlani.
2010. jan. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezzel küzdök. A Rennie hol segít, hol nem. Igyekszem többször kekszet vagy babapiskótát rágcsálni. Szerintem bajunk nem lesz tőle, csak iszonyatosan rossz érzés.
2010. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mar semmi nem segitett amikor megprobaltam minden masnap piritost ragcsalni azota szinte teljessen megszunt ez a kellemetlen erzes.Talan neked is segit.Egy probat meger.
2010. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy kimarhatja! Sajnos én terhesség előtt is voltam így sőt volt hogy annyi savam volt hogy hánytam is ki belőle! A Rennie semmire nem jó, nem tudom van-e akinek használ?! Nagyon ajánlom a Salvus vizet, reggel és este iszom 1-1 dl-t belőle, nekem bevált.( szörnyű íze van,de a savtól még mindig jobb)Ami még segíthet: tej, banán, Korpovit keksz és van akinek a Parádi víz vagy Tiszafüredi ionos víz is. Remélem tudtam segíteni!
2010. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ezt a salvus vizet megpróbálom,az éjjel sem sokat aludtam a savtól.
2010. jan. 31. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos én is rettentő sokat szenvedtem tőle minden nap, mostanra már szerencsére nem mindennapos. Többször volt, hogy már csak savat hánytam és előfordult, hogy kisebesedett a nyelvem legvégén a torkom. A számnak is baromi rossz íze van olyankor, nagyon úúúúúútálom. Sok mindent kipróbáltam, de egyszer hatott, egyszer nem. Ezek: salvus víz, rennie, friss citrom leve magában, ht keksz, pirítós, túró rudi. A tejet én sajnos nem tudom meginni, de sokan ajánlják hidegen! Próbálgass, hátha valami segít. Túl sok mindent nem tudunk tenni, max a tüneteket enyhíteni. Kitartást!
2010. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!