Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes 4D –re...

Mikor érdemes 4D –re menni, úgy hogy az arcát is lehessen jól látni? Hol van jó 4D Budapesten?

Figyelt kérdés
24.2 hetes vagyok, tegnap voltam, de a keze mindig az arcánál volt, és a lepénybe belenyomta az arcát, de a kép sem volt éles.
2010. jan. 29. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a 30. hét körülre tervezem, csak a babamozi miatt. A genetikai is 4d-s volt.
2010. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kleopátra ház jó, mi 23+4 voltunk, és a dokinő addig küzdött, amíg gyönyörű képeket csinált a kis pofijáról:)
2010. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4d genesis! nagyon meg voltam vele elegedve. mi 27-28. heten voltunk es nagyon szepen lehetett latni!
2010. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a 4D Genesis-nél voltunk. A 25-26 hét körül jó menni, mert akkor még nem olyan nagy a baba. Mi sajnos a 32. héten mentünk és akkor már nem volt annyi helye mozogni a picurnak, folyton a hasfalamhoz nyomta a nóziját. Ettem csokit, ittam colát, aztán semmi, tornáztam, semmi. Elmentünk sétálni, semmi. Elmentünk ebédelni, még mindig visszahívott bennünket a hölgy (Barna Csilla)és sajnos 1 félprofilos képet sikerült csak csinálni. A videofelvételt sem tudtuk élvezni sajnos. Aludt pont a drága, és nem tudtuk felébreszteni. Úgyhogy ne várj sokat, inkább menj vissza 1-2 hét múlva. Én nagyon szomorú voltam, hogy nem sikerült jó képet csinálni, szidtam is magam, hogy miért halogattam ennyit.

Sok sikert!

Ja, még a Baross4d-t ajánlották nekem, az sem rossz, kapsz egy A4-es fotót is ajándékba! www.baross4d.hu: nézz utána!

2010. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

MIndket babankat varva a 4dgenesisnel voltunk, az elso fiuval 29 hetesen, a masodik fiuval 30 hetesen. Nagyon jo volt, nem bantam meg egyaltalan, gyonyoruek, elesek lettek a kepek, pontosan lemertek mindent. Kedvesek voltak, turelmesek.

Gondolom a meretuknel fogva mindket fiu ugy fekudt elso korben, hogy nem mutattak meg teljesen az arcukat, ugyhogy mi kb egy oran at ott voltunk, csokival etettek, itattak, setaltattak, mindent megtettek, hogy sikeruljon az arcukrol is kepet kesziteni.

Es sikerult. A masodik fiu peldaul ugyanazt csinalta, mint a te babad: belenyomta a fejet a lepenybe, eleinte semmit sem lehetett latni belole, raadasul aludt is, igy sokaig el sem mozdult onnan.

Vegul ilyen kepek szulettek peldaul:

[link]

Ez egy panorama kep, az elso kepen a masodik fiunk van, a masik ket kepen a nagyobbik fiu.

Ez pedig mind a kisebbikrol van:

[link]

[link]

[link]

[link]

Szerintem szepek es jo minoseguek.

2010. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csak ajánlani tudom a Baross4D-t.

Mi 28 hetesen voltunk ott, és nagyon szép képek születtek. Kaptam egy cdt, amin 26 kép van, dvd-t kb 20 perces videóval, kinyomtatott képett, írásos szakvéleményt. Javaslom, hogy a 28-29 hét körül menj, kb ezek az utolsó napok, amíg még úgymond egészben láthatod a baba arcát.

Nagy élmény volt!

Kívánom, hogy neked is az legyen!

2010. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia!én 22 hetessen voltam!nekünk mindene szépen látszott!
2010. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!