Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A leletre c:2100 van irva...

A leletre c:2100 van irva magneB6-bol napi 6-ot szedek és minden este 1Db Pipolphen tablettát is. Meddig húzom még a babóval együtt?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok még csak és mindig lent érzem mocorogni a bébit mármint nagyon lent.Véleményekre vagyok kiváncsi.
2008. aug. 15. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 25 hetes vagyok. Nekem már a 16-ik héttől c3100, de nem nyíltam tovább, pedig mindent megcsinálok most is. Nem szeretek itthon ülni, eljárok vásárolni, moziba, megcsinálom a takarítást, főzést. Ha úgy érzem elfáradtam lepihenek, nem terhelem azért túl magam, de nem is fogok még tizenakárhány hétig feküdni. Nekem tehát két hónapja nem nyílt tovább, szerintem Neked sem fog. Persze ne emelgess nehezet, és ne erőlködj. Én bízom benne, hogy még egy 13 hétig kihúzom, szerintem Te is. Minden jót. Ja és az én babám is nagyon lent mocorog.
2008. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ remélem én is huzom még vele jo darabig:)
2008. aug. 15. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia én is 25 hetes vagyok és az babám is lent mocorog nagyon. Nekem C=2000 ma voltam dokinál. Sőt a doki szerint kemény a hasam pedig mindig ilyen én 3 magne B6-ot szedek csak. Ja meg Seduxent kaptam. Ne aggódj sokáig egyben lesztek, pihenj sokat. És ne idegeskedj!!! Egy hasonló cipőben járó kismama.
2008. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a 24. héttől ilyen az értékem. Nem szedtem semmit és nem is pihentem. Hétfőre vagyok kiírva és eddig semmi gond nem volt, nem nyíltam tovább. Úgyhogy elvileg még túl is hordhatod a babát.
2008. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a 2100 azt jelenti,hogy a méhnyak 2 cm re meg van rövidülve a külső méhszáj pedig 1 újjnyira nyitott ez abszolute nem probléma nekem 2110 én 39 hetes vagyok

tehát nekem a középső is nyitva van ha viszont 2111 lenne akor a belső is nyitva lenne tehát amíg 0 van benn addig jó.ugyhogy ne izgulj minden ok jah és neke az elejétől 3100 volt

2008. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok és nekem is c2100 van,keményedik is a hasam elég sokat.Megcsinálok én is mindent a háztartásban ha úgy érzem, hogy fáradt vagyok akkor pihenek.Nekem ő a második gyermekem az elsővel már ugyanezt végig csináltam.A napi 6 szem MagneB6 helyett ajánlom neked a Magneb6 Extrát 3-szor anyagilag gazdaságosabb.Boldog baba várást!
2008. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A 18. héten estem át egy konizácó + szerklázs műtéten (bocsi, hogy nem latinul írtam, sajnos úgy nem tudok), és nekem is napi két magnerot kell szednem plusz 3-szor pipolphent és nos-pa-t. Én ezektől állandóan le voltam szedálva és feszült a hasam, úgyhogy csak a magnerot szedem, és a nos-pa-t, ha nagyon fezsülne a pocim (azóta szinte nem is feszült a hasam, viszont a magnézium ellenére rendszeres lábikra görcsre kelek fel :)))). Nekem a 36. hetet jósolják így, de én pozítívan állok hozzá, és a 38. hétre koncentrálok, nem gondolok arra, hogy nincs is méhszájam, csak egy cérna tart. Mellesleg az én drágám is lenn rugdos, olyankor lehetőség szerint hanyatt vágom magam, vagy az egyik oldalamra fekszem, és arrébb vándorol, mivel úgy nem tettszik neki :) Nem mondom, hogy ez nálad is bevállhat, de hátha. Csak pozitívan, az sokat számít, de én, ha nyugtalanít valami felhívom a védőnőmet, vagy elmegyek a dokimhoz, és kérdezek, ha kell huszadszor. Lehet, hogy ezzel untatom őket, de nekem ez életem egyik legfontosabb dolga, nekik meg ez a munkájuk.


Üdv: 24 hetes kismami :)

2008. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!