Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kell használni?

Mikortól kell használni?

Figyelt kérdés
Kaptam a dokitol hüvelykúpot hogy a szülőcsatorna kitisztuljon még szülés elött.35 hetes vagyok.
2010. jan. 29. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem kérdezted meg tőle?
2010. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer szültem, de nem kaptam.

Van valami ferzőzésed, azért kaptad?

2010. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


én 3x használtam canesten combit a terhesség alatt, mert elég bő folyásom volt, a doki mindig azt mondta, hogy nyugodtan használjam többször is, ez segít hogy ne alakuljon ki semmilyen fertőzés, ami ilyenkor fokozottan előfordulhat még ha extrán oda is figyelsz. Szerintem csak ezért kaptad, így bmikor alkalmazhatod, a hatásuk elég hosszan tartó, azért a tájékoztatót mindenképpen olvasd el nem-e ír vmit, hogy mikor nem szabad.

2010. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam egyszer sem, de én is itt olvastam, hogy van akinek adnak. Nekem nem hiányzott...
2010. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképpen az orvossal kell megbeszélned!

Az tuti, hogy most még nem kell, tehát a 36. heti nst-n meg tudod kérdezni.

2010. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!