Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan magyarázzam el az...

Hogyan magyarázzam el az orvosnak?

Figyelt kérdés
Kissé büdös a folyásom, de lehet, hogy csak a papírral keveredve az. A bugyim nem büdös... Nem viszket, semmi szokatlan nincs benne, nem szúrós szaga van, hanem olyan... nem is tudom megfogalmazni. Hétfőn megyek vizsgálatra, 24 hetes vagyok.
2010. jan. 29. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát így ahogy ide leirtad
2010. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem semmi vész,ha szine nincsen!én 35hetes vagyok,és bizony megijedtem kissé amikor tele volt a bugyim átlátszó váladékkal,nos nekem azóta más szagú.Ezmár a hormonok "bűne",megváltoztatják a hüvelyflórát is.A dokinak meg ugyanígy mond el,nem először hallanak ilyet nyugi.
2010. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na okés, de semmihez nem tudom hasonlítani a szagát. :)
2010. jan. 29. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


A dokinak nem kell külön jellemezned a szagát, hogy "mintha enyhe tojásrántotta szag is lenne benne":)) Ha soknak, bőnek találja, ha vmi erősebb folyás-gyanú van , majd ír fel rá kúpot, attól szépen rendbejön.

2010. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak mond meg,hogy megváltozott a folyásod ....Majd vesz kenetet e´s megnézi.
2010. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is megváltozott, tegnap pont ezen filoztam.Hogy ugye dm-es betétet használok, tisztaságit, ami kamillás, eddig is azt használtam, de vagy 1,5 hete sokkal tobb a folyásom, sárgás a szine és hülye szaga van, nem kifejezetten büdös, de más mint szokott.Viszont ha nem rakok be betétet, akkor nem sárgás hanem fehér és normális szaga van.Szóval sztem majdnem tuti, hogy vmi változott lehet a ph, vagy tudja a franc, de ha vmi gáz lenne, akkor a bugyin is olyan lenne.Azért szolj a dokidnak.

Mondjuk miota elkezdett távozni a nyákdugo darabokban azota van ez.



35 h km

2010. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Múlt alkalommal vette le a kenetet. Közben kiderült, vaklárma volt, a wc papír büdös ahogy benedvesedik. Bevizeztem és ugyan olyan szaga lett, mint amit büdösnek éreztem.

Köszi!

2010. jan. 29. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!