Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál. Csak...

Ma voltam dokinál. Csak hüvelyi uh-val látta 5 hetes picurkámat. De azt mondta menjek vissza egy hét múlva, mert még lapított. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Sajnos talált mellette egy cisztát is...van akinek hasonló tapasztalata van?Mekkora gondot jelent ez?
2010. jan. 29. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a cisztáról nem tudok választ adni, de a "lapított" szerintem azt jelenti, hogy még nem volt szívhang, ez általában 6-7.héten van, szerintem ezért rendelt vissza 1 héttel későbbre.
2010. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, rendben lesz :) 5 hetesen még nincs szívhang, így a doki is csak akkor fogja nagy biztonsággal kijelenteni, hogy rendben lévő terhesség, mikor megindul a szívhangja a csöppnek. (ekkor már élő embriónak számít, most még csak zigóta).


A ciszta.. hát igen. Elvileg, ha nincs útban, és nem nő gyorsabban, mint a magzat, akkor semmi problémát nem fog okozni. (ezt a doki majd látni fogja a következő uh-on, de szerintem nem lesz belőle gond.. gyakori a ciszta és a mióma is.. nekem utóbbi van, 3 db is, mindet az első terhességi uh-on vették észre. A babám megszületett, a miómák megvannak, nem nőttek, nincs velük teendő).

2010. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem a méhlepényem cisztás,a 12 hetes uh-on vették észre,és azóta is megvannak,de nincsen velük baj,babóm egészséges.nyugi minden rendben lesz.gratulálok a picihez.


24 hetes km

2010. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És az utolsó válaszolónak is boldog babavárást!:)

2010. jan. 29. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem miómám van.A terhesség elején vették észre.Korral jár, mondta a doki.Egyáltalán nem gond.Most is megvan, szülés után.
2010. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!