Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy 4 hetesen...

Normális az, hogy 4 hetesen olyan rosszullet jön rám, hogy fel kelek egyből fáj a gyomrom erős hányingerem vagy épp hányok is? És nem reggel hanem szinte egész nap.

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 14:43
 1/8 A kérdező kommentje:

Úgy érzem,hogy telle van a gyomrom savval.

Sav le kötött lehet be venni terhesen?

2014. nov. 17. 14:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor ez normális. Az első trimeszter végére legtöbbször elmúlik, de sok kismamánál végig kitart ez a kellemetlen állapot.
2014. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Igen, Renniet végig szedhetsz.
2014. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Reni nincs itthon, csak más fajta sav le kötöm. Azt is be vehetem?
2014. nov. 17. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:

A Renniet azért írtam, mert az tuti. Az a gyomorban hat, nem szívódik fel hatóanyag. Quamatel-t nekem nem engedték szedni, ha arra gondolsz. De inkább hívd fel a dokit és kérdezz rá arra, ami neked van otthon.

Vagy a férjedet kérd meg, hogy vegyen neked Renniet. Addig igyál valami finom teát, egyél kekszet.

2014. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lansoprazol- Teva ez van itthon... De már be vettem egyet,már nem bírtam. Nagyon fájt a gyomrom. Most félek nehogy baja legyen a kicsinek
2014. nov. 17. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt az áll, hogy kérdezd meg a kezelőorvosodat róla, nincs konkrétan feltüntetve, hogy nem szabad szedni.

Nem lesz baja a babának ennyitől, de hosszútávon még mindig Rennie-párti vagyok :)

Főtt krumplit is ehetsz csak úgy, magában. Esetleg pici húslevest.

2014. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy. Köszi a segítséget

.veszek renit :) csak muszáj volt be kapnom valamit. Remélem ettől az egy szem től nem lesz baj

2014. nov. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!