Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl parázom? Azért nem merek...

Túl parázom? Azért nem merek 4D-s UH-ra menni, mert félek, mi van ha most találnak valami komoly bajt.

Figyelt kérdés

pedig annyira mennék....olyan jó látni a sima UH is.És eddig az összes leletünk,vérkép...UH,AFP,kombinált tesz-minden nagyon jó volt.

van más is így?


2010. jan. 28. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlparázod. Elmész, semmi baj, és megnyugszol :)
2010. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gondolj rá úgy, hogy egészséges és ezt azt ultrahangon csak még jobban meg fogják erősíteni.

Nekünk sajna nem sikerült olyan jól a 4D, 18 hetesen voltunk és végig belefeküdt a méhlepénybe és nem látszott túl jól. De minden rendben van és egészséges és ez a lényeg. Sok sikert nektek hozzá!

2010. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj emiatt ne parázzál!Ha jók a leleteid miért lenne baj?Egy nagyon nagy élménytől fosztod igy meg magad.Én kétszer voltam már 16 és 22 hetesen,és szeretnék még egyszer elmenni.Hidd el semmi baja a babádnak!Hány hetes vagy?24 hetes km
2010. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlparázod.
2010. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne igy fogd fel!

Mert egyreszt biztos, hogy nem lesz semmi baj! Minden leleted jo, a babad biztosan egeszseges, jot fog tenni a lelkednek, ha meg 4d-n is megerositenek errol.

(Masreszt: ezt most aprobetusen irnam. Ha lenne valami olyan gond, amit szules utan egybol gyogyitani kellene a babadon es mondjuk sokkal jobb esellyel indulna a teljes gyogyulashoz, ha nem szules utan jonnenek ra erre, hanem mar eleve ennek tudataban keszulhetnenek az orvosok, azzal nem nyernetek sokat?)

Nem lesz semmi baj. Minden rendben.

De az en velemenyem az, hogy ha megis van barmi gond, akkor inkabb tudjunk rola elore es tudjunk ra felkeszulni egy ilyen szituacioban.

2010. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha semmi nem támasztja alá, hogy baj van, akkor miért csinálsz magadnak külön gondot?????

Nem értelek, komolyan, mások felhőtlen boldogságban úszkálnának.

NO PARA

2010. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem értem én sem magam,hiszen ő már a 2.babám.Az 1.fiammal nem voltam 4D-n,valahogy kimaradt,és fele ennyit sem paráztam.Valahogy most jobban "ráérek" agyalni :-)

amúgy 23+3hetes vagyok.Szerintem jövő héten bejelentkezem :-)

2010. jan. 28. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!