Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyógyszert vehetnék be?

Milyen gyógyszert vehetnék be?

Figyelt kérdés
Azt hiszem beteg leszek,érzem...fáj a torkom,szétszakad a fejem...:S A páromtól kaptam el valószinű,pedig szegény még külön szobába is aludt elne kapjam..!Van olyan gyógyszer amit nyugodt szívvel bevehetek?A fejfájásra inkább,mert az elviselhetetlen már,de húzom ameddig tudom,hátha elmúlik..csak ha már nagyon muszáj!Vagy valami homeopátiás bogyót nemtudtok ajánlani?Még az lenne a kérdésem,ha netán rosszabbul lennék,ilyenkor hova,vagy kit kell hívnom?Ugyanúgy a körzetiorvoshoz menjek?Amúgy "nemannyira érdekel" ha beteg leszek,inkább szenvedek,csak a láz miatt félek nagyon...!11h kismama
2010. jan. 28. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Oscillococcinum, coryzalia, ha köhögsz, akkor stodal, nyugodtan szedheted, homeós mind, csak arra figyelj, hogy egyszerre max. 3 féle homeós dolgot szedhetsz. Jobbulást!
2010. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Algopyrint vagy Panadolt vehetsz be nyugodtan, azok nem csak fajdalomcsillapitok, hanem lazcsillapitok is. Semmi bajod nem lesz es a babadnak se toluk. Viszont a laz nagyon nem jo a babanak. Harsfa-kamilla teat igyal mezzel es citrommal. Nekem bevalt. Jo egeszseget! (nover)
2010. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Fejfájásra próbáld meg a vizes ruhát,tedd a homlokodra,és feküdj le.Ha nem használ,akkor nekem azt mondta védőnő hogy lehet bevenni gyógyszert,mert a hosszan tartó fájdalom többet árt a babának,mint az1 szem gyógyszer.Orvoshoz ha lázad lesz akkor menjél,a rendes körzeti(házi)orvoshoz.Próbálj kamillás sós vizzel inhalálni,illetve sok sok méz és citrom.Most én is beteg vagyok,de hál istennek a közérzetem jó.Jobbulást!24 hetes km
2010. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáj a fejed, vegyél be algopyrint.
2010. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jajj köszönöm nektek hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!Lehet nemlesz belőle nagy betegség,csak megkérdem inkább előre mit vehetnék be ha nagyon muszáj!Köszönöm mégegyszer nektek!
2010. jan. 28. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pár napja voltam így, 37.5 volt a hőemelkedésem és egész nap nagyon vacakul éreztem magam, mint amikor lázas beteg vagyok. Felhívtuk az ügyeletet, hogy mit csináljunk, mit vegyek be ha éjjel belázasodnék és azt mondták, hogy 38 fokig semmit ne csináljunk, ha annál feljebb megy, akkor először próbáljuk meg vizesruházni a mellkasomat, ha mégfeljebb menne csak akkor vegyek be gyógyszert(algopyrin).
2010. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,akkor voltam 20 hetes ikrekkel.
2010. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!