Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Reggel...

6 hetes terhes vagyok. Reggel óta feszül és szúrkál a méhem. Miért?

Figyelt kérdés
Mikor ülök és felállok akkor is benyillal,pedig próbálok óvatosan felkelni.Félek,ugye nem lesz semmi baja a babámnak?
2010. jan. 27. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a következő 34 hétben nagyjából így fogsz érezni :)

Tágul a méhed, ezt érzed. Egyik héten itt fáj, másik héten ott szúr, harmadik héten húzódik máshol és amikor már a 35. héten vagy, akkor azt hiszed, hogy újabb típusú fájdalom egy új helyen már nem lehetséges, akkor kiderül, hogy mégis.


Nyugodj meg, nincs semmi baj, ez teljesen normális! Kitartás :)

2010. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyetértek az első válaszolóval, azt hittem a 2. trimeszterre elmúlik, hát nem, 25 hetes vagyok, és tényleg hol itt hol ott fáj, hol húzódik, a csontom fáj, szóval nagyon ritka az olyan nap amikor azt mondhatom, hogy semmi bajom... de ez ezzel jár, a baba rugdosása, mocorgása, meg később mikor már itt lesz mindenért kárpótolni fog:)

kellemes babavárást!

25 hetes km

2010. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók már a lényeget leírták, csak annyit tennék hozzá, hogy ha keménynek érzed a méhed, és kellemetlen az állandó szurka szedj Magne B6-ot, 3X1-et, ha nagyon kell vehetsz be 3X2-t is.Ez valamennyire enyhiti a szurkákat, és jó keményedésre is.

Boldog Babavárást!

2010. jan. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!