Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől függ, hogy mekkora?

Mitől függ, hogy mekkora?

Figyelt kérdés
Mitől függ, hogy mekkorára nő meg terhesen a pocakom? Butának hangzik a kérdésem, de valakinek nagyobb és "csúcsos", valakinek viszont szép gömbölyű. Számít az is, hogy mennyire izmos a hasam?
2010. jan. 27. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lassan 30 hetes leszek és még ma is meglepődött egy ismerösöm, hogy "hát nem is látszik". 170 vagyok és közel 90 kg:).

Édesanyám is így volt ezzel. Remélem, hogy abban is hasonlítok rá, hogy 30 kg-ot ledobok szoptatáskor.:)

2010. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem óriási hasam volt a kisfiammal :) Már a 6-7. hónapban mindenki azt kérdezgette, hogy ikreim lesznek e?:D És mikor mondtam, hogy egy lesz azt mondták óriási baba lehet. És teljesen átlagos súllyal lett (3400g) Szerintem minden a genetikán múlik. Nálunk a családban mindenkinek ilyen hatalmas hasa volt, anyunak is a nővéremnek is és nekem is. És sajnos mindenki vizesedett is.:S Eléggé be volt nekem is dagadva a lábam, de akkor döbbentem csak rá mennyi víz volt rajtam mikor szülés után ráálltam a mérlegre és 14 kg-val voltam könnyebb! Azért az nem semmi.
2010. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lányom van, szép gömbölyű pocim volt, de nem látszott hátulról még a legvégén sem, ugyanúgy volt derekam, mint előtte. Alkatfüggő is. Ha anyukáddal hasonló alkatúak vagytok, kérdezd meg őt, milyen volt az ő pocija. Nekem pont olyan mint anyunak velünk.
2010. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem már félidőben kérdezgették, hogy mikor fogok szülni. Most vagyok 38. hetes. Ma voltam NST-n, ott volt egy csaj, mára volt kiírva, és nem is látszott rajta, hogy terhes. Igaz, molett testalkatú, én meg vékony vagyok.

Tőlem meg mindenki kérdezgeti, hogy ikrek? Igaz, jó nagy lesz a baba is. De még ez sem jelent semmit, mert szintén ma beszéltem egy csajjal, azt mondta a fia 4,75 kg volt, és fele ekkora hasa volt, mint nekem. Fiam lesz, de a lányommal is iszonyú nagy volt a hasam. Sajnos tele is vagyok csíkokkal, hiába kenem bármivel.

Nekem még azt is mondta a doki, hogy a magzatvíz mennyiségétől is függ.

2010. febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem fiam lesz, raadasul a masodik.

Rovid idon belul. Ha ezeket nezzuk, akkor hatalmas nagy hasamnak kellene lennie, foleg, hogy a babak sem kicsik (az elso kozel negy kiloval szuletett, most a masodik is hasonlo lesz a meresek szerint). Vekony is vagyok, a derekam is megmaradt. Hiztam valamennyit fenekre es combra is, de nem lenyeges. A magzatviz mennyiseg normalis. A 38. hetben vagyok.

Szoval tenyleg minden azt indokolja, hogy nagy pocakom legyen, nekem megis kicsi van. Mondjuk nekem nem kicsi, epp eleg ezt is cipelnem, mert bar kivulrol nem tunik nagynak, de az urtartalom es a suly ugyanakkora, ami most a mehszajamra nehezedik. :-D

2010. febr. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!