Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos megint valami kis...

Sajnos megint valami kis bacit összeszedtem. Ha az orvos azt javasolja, most szedjek újra antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Nem idegesítene, csak 4 hónapja másztam ki egy tüdőgyulladásból, már akkor terhes voltam. Több mint egy hónapon keresztül gyógyszereket szedtem. Már elegem van. Próbáltam "természetes dolgokat" szedni a vitaminok mellett, de nem javulok. Nem szeretném ha újra baj lenne.
2008. aug. 14. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is szedtem antibiotikumot, nekem a vizeletemben volt E.coli. Nem árt a babának, az orvosok tudják mit lehet adni. 36héten minden kismamának kell szednie a hűvely fertőzés megelőzése érdekében. 39hetes kismama
2008. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szedék antibiotikumot ha nem muszály és nem vagy nagyon rosszul és nincs lázad. Próbálj homeopátiás szereket enni, inhahlálni. Igazából nem derült ki mi a bajod. Az előző válaszra reagálva, meg igenis ártalmas az antibiotikum a magzatra ha sokat eszel és nem igaz, hogy minden kismamának kell szedni a 36. héttől a ferőzés megelőzésére. Ezért csinálják a tenyésztést, ha az rendben van nem kell. Ha esetleg + akkor is elég csak a szülés előtt 4 órával egy vénás antibiotikum injekció és az megmenti a magzatot is az esetleges fertőződéstől. Ez nálam is így történt.
2008. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sinupret-et próbálom most( ez homeopátiás) és pioparox volt előtte. A mandulám " helyén" van baci, nagyon fájt és be volt duzzadva a nyirokmirigy. Még most sem múlt el, félek nehogy a tüdőmre "vándoroljon" ahogy a múltkor.Az antibiotikumról most olvastam, annyit hogy káros a magzatra nézve, egyes esetekben súlyos rendellenességet is okozhatnak.
2008. aug. 14. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!