Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg tudom nyomni a babát...

Meg tudom nyomni a babát éjjel? 21 h km (ikres)

Figyelt kérdés
A bal oldalamon soha nem alszom, csak a jobbon meg hason, háton meg már ugye nem ajánlott,mikor már nagyon fáj éjjel a derekam meg a bordám jobb oldalra fekve, akkor van, hogy félig hasra fekszem a bal oldalamra úgy, hogy a jobb lábammal feltámasztom magam és addig igazgatom a párnát amit magam alá teszek, hogy a hasam épp, hogy hozzáérjen és attól félek, hogy a bal oldalon lévő babának baja lehet, mert most pár napja nem olyan aktív, pedig mindig ő volt a rugdoskódósabb. Megnyomhattam? Vagy ez hülyeség?
2010. jan. 27. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De hogy nyomtad meg....

U`gy aludj,feküdj,ahogyan kényelmes.

Most 34 hetes vagyok,de sokszor igen is a hátamon fekszem,söt magamtól fordulok a hátamra.Èn is kitámasztom magam párnával mert kényelmesebb...Ez a lányommal is így volt.

2010. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod megnyomni.Védi a magzat víz,és a burok.Erős ütés árthat de ez nem.

Jó egészséget!

2010. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok ikres, de én is így alszom. A babámnak semmi baja, nem tiltaokzik, esténként jókat alszik ő is.


Próbálj meg összenyomni egy vízzel teli zacskót, amiben van egy aranyhal! Nem sikerül, ugye? És az aranyhalnak se lesz semmi baja. Ugysnez van a babákkal.


de ha aggódsz, akkor menj el egy ultrahang-vizsgálatra. Ha elmondod, hogy az egyik baba aktivitása egy ideje csökkent, akkor indokoltnak fogják tartani.

2010. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van, hogy ha már átfordulok ilyen pózba, akkor érzem, hogy kalamol lent és akkor addig zavar, hogy inkább megfordulok vissza az oldalamra. Este szoktak "karatézni", de most a jobboldali az "erősebb", ezért idegesít most ez, hogy a baloldali többet rugdosott napközben.
2010. jan. 27. 14:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Nektek is jó egészséget!
2010. jan. 27. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!