Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is van, hogy éjszaka...

Másnál is van, hogy éjszaka nem mindig érzi a magzat mozgását mikor felébred?

Figyelt kérdés
Mondjuk pl:kimegy pisilni

2014. nov. 7. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan kérdezed?:))miért te nappal mindig érzed?vagy ezt most nem értem neki miert kéne ejjel fent lenni?ők napi akar 16orat is alszanak..azert mert te felkelsz ő nem biztos,h fent van!szal.ne izgulj masnak se állandóan mozog a babája:))
2014. nov. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd, ha 9-ik hónap végén leszel, akkor igazán érzed mennyit mozog, éjjel és nappal is. Nekem már hajnalba ugrált és szinte alig bírtam aludni. Ha meg akarod mozgatni, akkor narancs levet kell inni, de éjszaka hagyd pihizni, mert tényleg nekik még nagyon sok alvás kell.
2014. nov. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ezen igazán kár agyalni ilyen mértékben!

Nekik is van ébrenléti és alvási periódusai:) Mostanában minden reggel "ő kelt",már szinte mindent megérzek,de amikor éjjel kimegyek a mosdóban hozzá teszem úgy 5-6 szor:) általában nem szoktam érezni:) Alszik velem együtt,és ébred velem együtt:)Ne idegeskedj:) Ráadásul nem mozognak minden nap egyformám ugyan abban az időben!

Van hogy egyik nap bulizósabb a hangulat odabent és a következő nap meg sok-sok pihenés:)Sokat alszanak egyébként! ( Bár az enyém szerintem nem):)

2014. nov. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!