Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen mennyit mozog a...

24 hetesen mennyit mozog a babátok?

Figyelt kérdés
Én már a 15. héttől érzem a mozgását, de a 17. héttől már minden nap érzem, azt hittem hogy a 20 héttől többet mozog, de reggelenként rugdos, valamikor 5-kor elkezdi, és utána általában estefelé indul csak be, napközben nem is nagyon érzem mozogni.
2010. jan. 27. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 hetes vagyok, és elég aktív a babám!A lányomat ennyi idősen nem is éreztem még, és érdekes, őt már a párom is érzi, és a lányom is ha ráteszik a kezüket a hasamra!Szerintem focista lesz!Én az első terhességemnél kb 30 hetesen éreztem!Nekem napközben is mocorog elég sokat, bár mindig teát iszok, és lehet hogy ez az oka!
2010. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja 30 hetesen éreztem ennyire a mozgást!
2010. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A 23. hét felé közeledek.

Vannak napok, amikor nekem is csak reggel jelentkezik be, utána nyugi van, és késő délután vagy este kezdi el újra, de ilyenkor gyakran éjszaka is folytatja.

Más napokon meg egész nap meg sem áll.

Nyugi, itt már egyéniségek vannak odabent, minden babának más a mozgásigénye. :)

Egyébként én a 16. héttől érzem Őt minden nap.

2010. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én 26 hetes vagyok,nekem akkor mozog mikor eszek,meg általában reggel és este,délután pihenget
2010. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 20. héttől érzem a rugdosásait, de nem túl erősen, mert a hasamon van a lepény.


Reggel ébredéskor bejelentkezik, és elkezd gyalogolni az oldalamon. Szó szerint. :-) Este lefekvés után is van vagy 10 perc aktivizálódás, akkor köszön el. Valahányszor éjjel kimegyek pisilni, egy rúgással jelzi, hogy felébresztettem, na ne már. Délután, ebéd után is durmol egy hosszút. :-) És valahányszor előrehajolok, akár ültömben is, tiltakozik, hogy ez így neki túl szoros. :-)


Viszont kifinomult érzékkel épp akkor hagyja abba a mozgást, amikor az apukája vagy bárki más a hasamra teszi a kezét. A kukiját egyből megmutatta az ultrahangon, de egyébként meg ilyen szégyenlős. :-) Nem lesz egy színpadi alkat, valószínűleg az apjára ütött, ő se szeret szerepelni.


28h km

2010. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Érdekes ahogy olvasom a válaszokat,milyen hasonló ritmusuk van a babáknak:-)Az én kislányom hajnalban már fent van,sajna rosszul alszom igy fent vagyok,és innen tudom.Egész délelőtt rugdosgat,aztán déltől csend van egészen estig.Mostanában szinte mindig este 10 felé kezd jelentkezni,ezt érzem mig el nem alszom:-)))Remélem idekint nem ez lesz a ritmusa:-))))24 hetes km
2010. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Holnap leszek 24 hetes. Az én babám úgy csinálja, hogy reggel 6 felé ébred, akkor vagy 8-ig rugdosódik, majd napközben egy-egy pukk, aztán délután megint érzem, aztán kora este is a béká alatt, majd olyan éjjel 1 felé megint intenzívebben, van, hogy 2-3-ig is elforoggat a kezem alatt.
2010. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Az érdekes az, hogy hasfali a lepényem, és a 17. héttől érzem a rugdosásokat, mocorgást pedig a 22. héttől. Amikor először éreztem, hogy rúg, aznap a férjemet is eltalálta. :) Előtte nem hiszem, hogy rugdalt volna, mert folyton feküdtem és Őt figyeltem, tehát feltűnt volna. Szerintem. :)
2010. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok, reggel és este mozog sokat, napközben csak fészkelődik.
2010. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!