Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok! A...

22 hetes kismama vagyok! A csípőmön lévő úszogumival mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar hogy bármilyen nadrágot veszek fel láccik hogy a csípőmön bevág a nadrág dereka. Terhesség alatt tudok ezen segíteni? formálni? ha igen hogyan?
2010. jan. 26. 22:44
 1/6 BeerHunter ***** válasza:
100%
Szerintem nem a terhesség alatt kéne gyötörni a szervezetedet esetleges fogyókúrával vagy edzéssel. Ami történik veled, annak oka van Ilyenkor inkább a picire figyelj oda, ne a külsődre. Nagyon jó kismamaruhák vannak manapság forgalomban, biztos találsz olyat, ami nem vág be:)
2010. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után majd letornázod. Most meg úgyis ráhúzod a felsődet a kismamanadrágra, nem? Nem a terhesség a legmegfelelőbb idő az alakformálásra.
2010. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az öltözködéssel tudod korrigálni, nagyon jók erre a terhesnadrágok mert nem szorítják el a derékrészt és ha a felsőt rá tűröd nem is látszik, hogy terhes nadrág. Húzz lazább felsőket és keress előnyös ruhát. Mindannyian nagyobbak leszünk mikor babát várunk de ezen a megfelelő ruhával lehet segíteni. Sok sikert és boldog babavárást!
2010. jan. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem se foglalkozz azzal, hogy mi van a derekadon.

majd a terhesség után ledolgozod.

én versenyszerűen sportoltam, most 21 hetes vagyok, de már az én alakom se olyan, mint versenyzés alatt!

2010. jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is van uszogumim én 26.hetesen már 13 kilot hiztam,sajna ilyen alkat vagyok ,inkább probálok sokat pihenni,majd leadom!!
2010. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lesz az még rosszabb is,ez a legnagyobb problémád a terhesség alatt??mit fogsz majd akkor csinálni ha kifelé is gyarapszik a hasad rendesen?én ma épp egy 178kg-mos vidám kismama mellett ültem a váróban,neki eszébe se jutott a testalkatával foglalkoznia,vidáman várja a babáját,te is tedd azt.
2010. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!