Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Jár" valamiféle támogatás?!

"Jár" valamiféle támogatás?!

Figyelt kérdés

30 hetes kismama vagyok,úgy alakult hogy egyedülálló.

Majd kapom a gyes-t kb 2 hónap múlva de addig is igényt tarthatok valamiféle támogatásra vagy hozzájárulásra?!


2010. jan. 26. 17:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egyébként utolsóval egyetértek!!
2010. jan. 26. 20:44
 12/20 anonim ***** válasza:
37%
Az előbb még azt írtad hogy nem volt "jogilag" munkahelyed. akkor hogyan fizettél adót? Sumákolsz.... ettől függetlenül nekem nem fáj ha kapsz segélyt, önkormányzatnál lehet igényelni, de nem biztos hogy a te településednek van rá pénze, sok nehéz helyzetben van...
2010. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben az országban nagyon sokan vannak, akiknek " jogilag " nincs munkahelyük. Van, akiknek tőlük független okok miatt nem " JOGOS " a munkahelyük.

Mert sajnos a munkáltatók bizonyos része megteheti, hogy így alkalmazzon.., és a munkavállaló kénytelen a helyzetet elfogadni, különben nem lesz még az a kevés fizi sem.:-(((

Gond sajna ugye terhesség , betegség esetén van,de a munkáltatót ez már akkor nem érdekli...

2010. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz akkor átmeneti segélyre jogosult vagy amihez be kell menned a szociális osztályra és ott majd kapsz papirokat köztük egy nyilatkozatot arról hogy nincsen havi rendszeres jövedelmed.ezt asszem évente 3szor veheted igénybe.én is megpróbáltam de nekem van táppénzem és igy nem jött össze illetve menj be a családsegítőkhöz ők is tudnak mondani valami biztatót tutira.

sok szerencsét

20hetes km

2010. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok a családsegítők tuti hogy tudnak valamit nekem a védőnőm ajánlotta mert mi meg albérletbe vagyunk és arra is van támogatás meg a gyerekholmikra is van valamiféle támogatás.
2010. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

09:14-es!

Olvasd el figyelmesen a kommenteket,amiket írtam,és feleslegesen ne sértegess számodra teljesen ismeretlen embereket!

Többieknek köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 27. 10:34
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
elolvastam, azért írtam. ha nem volt jogilag munkahelyed akkor adót sem tudtál fizetni, te írtad, nem? nem sértegetlek, csak felhívtam a figyelmedet ez apró hazugságra. de nekem mindegy hogy jogosan kapsz e segélyt v nem, lényeg hogy kapj. minden jót.
2010. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nem szokásom a hazudozás,ebben az esetben sem ez történt.

"Munkanélküli segély igényléséhez sajnos nem volt jogilag munkahelyem".

Lezártnak tekintem ezt a kérdést.Idézet:


"Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik!"

2010. jan. 27. 15:44
 19/20 anonim ***** válasza:
66%
Ha bármelyik kommentedben benne lenne a fent idézett (2. sorod) mondat, akkor nyilván nem írtam volna amit írtam, de nem volt benne, ebből kár ennyit kihozni, nincs igazad. Semmi rosszindulat nincs bennem, csupán a tényekre hívtam fel a figyelmed. Ne húzd fel magad!
2010. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok már szegény kérdezöt valoszinüleg van igy is éppen elég baja! bárki kerülhet ilyen helyzetbe bármikor akkor legyen nagy a szája!! kedves kérdezö jol irták elöttem szerintem is menj be az illetékes szervekhez és ott kérdezz rá hátha tudnak segiteni!! sok szerencsét és boldogságot a picurhoz!
2010. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!