Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki barnázni kesd 4...

Ha valaki barnázni kesd 4 hetes tehességnél, mit tudnak tenni az orvosk hogy ne legyen vetélés?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvos gyógyszert ír fel,ami hormon tatalmú, segít abban, hogy a baba ne menjen e (ultrogestan).
2010. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia én folyamatosan használom az utrogestan-t, és barnázásnál nekem rutascorbint javasolt ez vény nélkül kapható, de mindenképpen egyeztesd le a dokiddal szedheted e. Nekem ettől megszűnt a panaszom.
2010. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy ez egy kis semmiség, az elmaradt menzesz miatt.

De sajnos, lehet méhen kívüli terhesség jele, vetélés, hormonprobléma is. Érdemes lenne orvoshoz menned, hogy kiderüljön, mi is ez.

Írhatnak fel gyógyszert, ha már kizárták a méhen kívüli terhességet, de sajnos, amelyik baba el akar menni, az el is fog. A természet bölcs.

2010. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek, sok minden okozhatja. Nekem is volt ilyen kb. a 8. héten, nekem szerencsére elmúlt, az orvosom azt javasolta, hogy kicsit lassítsak a tempómon (dolgoztam-dolgozom, mindig pörgök ezerrel). A Rutascorbin jó rá, plusz E vitamint adott akkor. 26 hetes vagyok most.
2010. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!