Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók az eredmények? Lasan...

Jók az eredmények? Lasan szülés lesz belöle?

Figyelt kérdés

ma voltam uh-n és nst-n!uh:bpd:88mm

ac:330mm

fl:72mm sulybecslés 2892g éa a magzatviz az átlagosnál kevesebb!!a lepémy a hátsó falon tapad jo helyen 2 fokban.

nst-n azt mondták hogy ne hétfön hanem pénteken menyjek de elötte megnézték az uh eredményt !38hetes vagyok lehet hogy lassan itt az idö fájásaim vannak. 2hete de ma már erössebek mint szokot.


2010. jan. 26. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 39 hetes eredményem van. BPD 93mm, TAD 110mm, FL 72mm. A magzatvíz nekem is átlagos. A lepény már a 32.héttől 3-as fokozatban van. Nekem fájásaim nincsenek és már holnap 40 hetes leszek. De már vagy 3 hete jár velem egy kismama, azt mondta neki is vannak fájásai,sőt a gép is szépen kimutatta és még neki sincs meg a babája. Ezt nem tudni,hogy kinek mennyivel hamarabb jelentkeznek a fájások, lehet, hogy még túl is viszed, de lehet, hogy hamarosan babád lesz.Kitartást kívánok neked!
2010. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltál neked is könnyü szülést!és sok boldogságot!!
2010. jan. 27. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!