Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam dokinál, mert...

Tegnap voltam dokinál, mert sajnos nagyon megfáztam és jobbnak láttam hogy megnézzen 34h.5 napos vagyok. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Megnézte a mégszájat és közölte hogy külső-belső mészáj nyított 1 újjnyira, valamint elvékonyodott a méhnyak. Ebből bármikor szülés lehet. Kaptam tüdőérlelő szúrít és gyógyszert a megfázásra. Meddig lehet ezt még húzni?Nagyon sokat keményedik a hasam , valamint esténként sokat fájdogál, szerintetek készüljek hogy hamarosan meglesz a kislányom? Más is volt már így?
2010. jan. 26. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 36 hetesen már 3 ujjnyira volt nyitva mindegyik méhszájponton, és nekem is folyton mondták, hogy feküdjek, mert már bármikor vagy nagyon hamar meg lesz a baba. Erre még hordtam 39 hét +4 napig. Sztem , ne parázz, csak pihenj sokat, és beszéld meg a babóval, hogy még maradjon bent egy kicsit, ha jól érzi magát.
2010. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 28. heten 2100 volt a mehszajam(kulso nyitott, es elvekonyodott mehnyak),aztutan a 32. heten mar a kozepso is nyitva volt 1 ujjnyira - 2110. Magneziumon kivul nem szedtem semmit, csak probaltamminel tobbet pihenni, mert en is sokat kemenyedtem. Mult het ota ket ujjnyira vagyok nyitva 2221, de a kisteso nem igyekszik kifele, pedig holnap utan "lejar az alberlete", 28-ra vagyok kiirva. Ne aggodj, probalj pihenni, lehetoleg fekve, meg ket hetet, ha kihuzol, akkor mar nem is lenne koraszulott!
2010. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!