Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. héten normális, hogy néha...

36. héten normális, hogy néha enyhe görcsöket érzek és fájdogál a derekam? Ez már jóslófájás?

Figyelt kérdés
Kedves tapasztalt Kismamák!Mennyi lehet még a szülésig?
2010. jan. 26. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenkinek más a tapasztalata. Nem vagyunk egyformák. Nekem a 28. héttől voltak jóslóim, derék fájás, szurkálás odalenn, kisebb-nagyobb görcsök. Akkor nekem erre a tapasztaltak azt mondták, hogy nyílik a méhszáj, nyílnak a csontok, helyezkedik a baba és ettől van. És hogy ez a dolog jó és ennek örülni kell, mert nem fogom túlhordani és mivel már előrébb leszek a valamennyire nyílt méhszájammal könnyebben és gyorsabban szülök majd.

Hát nem így lett. Azóta se tudom, hogy miért voltak a fájások... Jóslók lehettek, de a méhszáj nem hogy nem volt kinyílva de még a 41. héten is beton kemény volt és teljesen zárt, annyira, hogy még magzatvizet sem tudtak nézni. 42. hétre született a babám császárral, mert ugyan próbálták beindítani a szülést nem is egyszer, de nem sikerült.

Szóval ez szerintem mindenkinél tök más. Emlékszem sokan csodálkoztak mikor még 41 hetesen is óriási hassal sétálgattam a faluban aki meg utánam volt kiírva már a babáját tologatta. Le sem szállt a hasam, végig fent volt, a vajúdás alatt szállt le a fájások alatt.

Így nehéz megmondani, hogy mennyi van még hátra a szülésig. Kérdezd meg erről az orvosodat, vizsgálat után többet tud mondani.

Ne izgulj ha menni kell akkor az úgy is észre fogod venni, lekésni nem fogsz a szülésedről ez biztos :)

Jó egészséget és kitartást, már nem sok van hátra!! :)

2010. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!