Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok, és az elmúlt...

21 hetes vagyok, és az elmúlt 3-4 napban nagyon kívánom a tejet, normális ez?

Figyelt kérdés

mindig sok tejet ittam, meg szedek terhesvitamint is, de azon veszem észre magam, hogy már megint megittam egy liter tejet alig 2-3 óra alatt!

mitől lehet szerintetek?

baj lehet ez később?


2010. jan. 26. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, a kismamák azt kívánják ( de mások is), amire a szervezetüknek épp szüksége van. Lehet, hogy nálad ez most a kálcium..a babának szüksége lehet rá a csontok fejlődéséhez. Igyál nyugodtan annyit, amennyi jól esik!
2010. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy normális. Amit terhesen megkívánsz, azt lehetőleg fogyaszd el, mert nem véletlenül kívánod! Fogd fel úgy, hogy tulajdonképpen a baba kívánja, és add meg neki!
2010. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi, én is erre gondoltam, csak jó mástól is olvasni!

:)

2010. jan. 26. 08:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Én eddig is nagyon szerettem a tejet, de mióta terhes vagyok még többet iszom.

Én is osztom a véleményt, hogy a bébik jelzik, hogy mire van szükségük és ennek engedelmeskednünk kell :)

Biztos nem lesz baj ebből, lehet 2 hét múlva elmúlik ez a fene nagy tejivó inger de ha nem az sem baj. A szervezetünk csak annyi kalciumot épít be amennyire szükség van, tehát ezt nem lehet túladagolni. (kivéve, ha D-vitamint szedsz mellé de ez elég ritka)

Minden jót!

36 hetes kismama

2010. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Világ életemben utáltam a tejet.

1 hete minden nap az a reggelim, és van, hogy elfogy majdnem egy liter egy reggelihez... :S

Én nem aggódnék a helyedben. :)

22 hetes km

2010. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is kívánok pedig ez előtt nem ittam tejet csak ugy elvétve a kávéba. most minden reggel tejeskávéval kezdek és még a reggeli mellé is jobban kívánom a tejet mint a teát vagy bármi mást.

20hetes km

2010. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami jólesik, azt nyugodtan edd és idd meg. A tejben lévő kalcium egyébként nagyon jó a baba fejlődéséhez.

Én régen tejeskávét ittam, a terhesség elején aztán nem tudtam meginni a tejeskávét a kávé miatt. A tej maradt, csak áttértem a kakaóra. És egy hete újra tejeskávézom :) A tej és a tejtermékek jót tesznek.


Boldog babavárást!

20 hetes kismama

2010. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!