Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van összefüggés a babáknál a...

Van összefüggés a babáknál a pocakbeli napirend és a születés utánni között?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos volt, főleg a legutolsónál...

Éjjel 3 és 4 között kezdte a szambázást a hasamban, és a mai napig ugyanebben az időpontban vagy teljesen felébred, vagy egy kicsit elkezd "dünnyögni"és jó esetben sikerül visszaaludnia magától(8 hónapos).

2008. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az én picurkám is fél 4-4 körül ébreszt a reggeli tornaórájával... Aztán már vissza sem tudok aludni. Remélem,hogy idekint leszokik erröl a jó szokásáról! :)))
2008. aug. 13. 05:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs.

Az én babóm főleg reggel és este mocorgott a pocakban,volt,hogy aludni sem tudtam tőle ,most viszont alszik szépen éjszaka.

1 hónapos kisfiú anyukája

2008. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam szinte mindig ment megállás nélkül! Ha éjjel felébredtem, fent volt, nappal sem sokat pihent, ijesztgettek is, hogy ugyanilyen lesz, ha kijött. Hát ilyen lett! 20 perceket aludt egyfolytában, aztán fent volt, sírt. Éjjel sem aludt sokkal hosszabbakat egyfolytában. Ez ygy ment 3 hónapig. Aztán kicsit jobb lett, de másfél éves kora óta nem alszik délben, örökmozgó, 7 körül kel, 10 után alszik el! Szóval van összefüggés szerintem. Most a másodikat várom, 20 hetes vagyok, ő nyugisabb, reménykedek!!!
2008. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen engem is ezzel ijesztget a barátnőm,hogy az ő kisfia is ugyanilyen örökmozgó volt a pociban,és ez azóta sem változott. Úgyhogy számítsak rá,hogy az én pici fiam is ilyen lesz. Azért még reménykedem,hogy talán mégsem... :)
2008. aug. 13. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!