Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ctgn. Kis időre a...

Ma voltam ctgn. Kis időre a babám szivhangja leesett 80 ra. Baj lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok Csajok lécci segitsetek.Dokim nem szolt semmit én meg hazafele néztem meg a papirt és akkor láttam...Végig 140-160 között volt minden ok de egy kis ideig 80 volt csak a szivverése.Mitől lehetett nyugtassatok meg legközelebb csak jövőhéten megyek hozzá.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 25. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, valószínűleg vagy az érzékelő vagy a baba elmozdult, nálunk is gyakran előfordult ilyen.
2010. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hu köszönöm szépen nagy kő esett le a szivemről...:-)

Akkor azért nem mondott semmit a doki...

Nagyon köszönöm...:-))

2010. jan. 25. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a te szívhangod volt, biztosan kibújt a tappancs alól.
2010. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia hát az könnyen lehet mert utánna vérnyomást mértek és 80 volt a pulzusom....akkor stimmel?

De hogy a frászba tudja mérni az én szivhangomat mikor a tappancs a másik oldalon volt...nekem ez kicsit magas de bizti igy van...

Köszönöm szépen neked is a választ.

2010. jan. 25. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer azt hittem szívrohamot kap a kicsi, annyira zavarta az a vacak őt:) és felpörgött, nekem lerugta a tappancsot, úgy hogy semmit sem mért utána. Nálad csak elficerget a csöppség:) Nyugi, ha bármi baj lett volna veled, elhiheted a doki megvizsgált volna. (engem fájástevékenység miatt vizsgált azonnal, ahogy meglátta az eredményeimet, nyugi, figyelnek)

Hány heted van még 2-3?

2010. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia bocsi hogy csak most irok.

Elvileg febr 23 ra vagyok kiirva a kisasszonnyal remélem ki is huzza addig odabent költözés miatt-

Szeretnénk ha minden kész lenne és utánna jöhet amikor csak akar kb 2-3 hét.Most 36.hétben vagyok.

Köszike a válaszodat.ennyire nem szeretik azokat a tappancsokat?

2010. jan. 26. 05:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha úgy esett le a szívhangja, hogy közben te rendesen hallottad a 140-160-at, akkor semmi baj, akkor tényleg elmozdult a tappancs alól.

Nekem 160-ról 90-re esett le és én közben hallottam a lassulást. Na az elég kemény volt hallani.

Mint kiderült 3x volt a nyakán a köldökzsinór.

Remélem neked az első lehetőség volt.

2010. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia remélem de mivel az első baba és első ctg volt igy foggalmam nincs de gondolom mondták volna ha gond van...Hétfőn rákérdezek.Köszönöm.

És neked nem volt gond a köldökzsinor?

2010. jan. 28. 13:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Gond csak annyi volt a köldökzsinórral kapcsolatban, hogy nem tudott beilleszkedni a szülőcsatornába, mivel a zsinór nem engedte. 2 héttel hordtam túl, de nem volt semmilyen fájásom, így császár lett belőle. Állítólag a fájásokat az idézi elő, hogy beilleszkedik a feje a szülőcsatornába. De, ha akkor (2009 május) nem császároz meg a dokim, lehet, hogy még mindig bennem lenne szegényke. Teljesen szét volt ázva a bőre. Egyébként meg a véráramlását is nézték nekem mindennap, de az mindig jó volt, tehát nem szorította, de nem is tudott tőle mozogni nagyon.

2010. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!