Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta várandós vagyok nem...

Mióta várandós vagyok nem eszem hús, vagy csak nagyon minimálisat erőltetek magamba. Okozhat ez valami fejlődési problémát? 30 hetes km

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a pótolod a kimaradt fehérjét szerintem nem.
2010. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél én sem kívántam sokáig, szerintem ha legalább minimálisan eszel néha, nem lesz baj.
2010. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem. Pláne, ha erőltetni kell..., akkor nem is kellene.

Mindig azt ettem, amit kívántam, mert arra van szüksége a szervezetnek. Ez most is így van.

A húsfogyasztás pedig nem olyan egészséges, mint ahogy sokan gondolják. Figyelj arra, mit kívánsz. Nálam a vörös gyümölcs volt, amit nagyon_nagyon..

2010. jan. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sem kívántam semmilyen hús félét mikor terhes voltam, és nem is ettem egészen a 10.héttől. Sztem nem lesz semmi baj, én is egy 3,5 kilós, amkk egészséges kislányt szültem.
2010. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
makk egészséges kislányt bocsi....
2010. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Max vashiányod lehet ha nem eszel elég húst, mert az kell a vérképzéshez. Én sem eszek elég husit, most tanácsolták, legalább májat egyek mert csökkent a vasam emiatt. 24km
2010. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem is értem igazán, hogy mit lehet és mit tilos enni kérdéseket. Nekem is volt olyan időszak, hogy nem kívántam a húst, de aztán elmúlt. Szoktam enni pl. füstölt kolbász, camembert sajtot és semmi bajom. Mindig azt eszem, ami jól esik és mellé szedem a terhes vitamint. A vérképem eddig jó volt, kicsit a vasam kellett megpótolni, de ez a terhességen kívül is elő szokott fordulni.

Szóval azt egyél, ami jól esik. Folyamatosan változhat a várandóság alatt, hogy mit kívánsz. Ettől tutira nem lesz baja a babádnak.

2010. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírtam megenni, két terhességen túl vagyok. Semmi baja nem lett a babáimnak, viszont nagyon vérszegény lettem, szülés után is kellett vasat szednem.
2010. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyátalán nem eszem húst, már több, mint egy éve, 37 hetes kismama vagyok. Eszem tejterméket,tojást, magvakat. Minden laboreredményem tökéletes volt.Jelez a szervezet, hogy mire van szüksége, én tömöm magamba a narancsot. :)
2010. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!