Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van barna folyásom?

Miért van barna folyásom?

Figyelt kérdés

Az orvosom csak egy hét mulva adott idöpontott kontrolra 5 hetes terhes vagyok.

Véreztem, megált de a barna folyás megmaradt mi lehet ez? Segítsetek mert addigra megörulök mire kiviysgál a dokim. Írt ki valami gyógyszert és ennyi. De tegnap valami alvadt vért is láttam. Mi ez?


2007. okt. 25. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Menj el egy másik dokihoz mindenképp,én nekem is volt barna folyásom.Nagyon szigorúan kellett feküdnöm 3 napig.Próbálj lazítani,mert a feszültség csak ront és igyál magnéziumos pezsgőtablettát!Szorítok!14 hetes kismama
2007. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj be a kórházba,és mindegy melyik nödokival,de nézesd meg magad.Az alvadt vér,vagy darabos vérzés nem jelent jót.Nekem is volt barna folyásom,de nagyon kevés,és magától el is múlt.Pihenj sokat,próbálj ne stresszelni.

27hetes kismama.

2007. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia.nem akarlak megijeszteni de azonnal menjél orvoshoz ez nagyon nem jót jelent!
2007. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia,


Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Vérzéssel nem szórakozunk terhesség alatt. Nem számít mikorra beszéltétek meg a köv. vizsgálatot. Hívd fel a dokidat, vagy válasz másik orvost a lényeg valaki azonnal nézze meg a kis magzatkát, hogy jól van e. Mindenképpen feküdj és pihenj. Szorítok.

2007. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!