Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahhoz hogy elkapja vki a...

Ahhoz hogy elkapja vki a toxoplazma fertőzést nyers húson keresztül mennyit kell megennie? Vagy akár egy falattól is lehet?

Figyelt kérdés
Mert ettem egy kis falat tatárbifszteket, annyira kívántam mert mellettem ették és nem tudtam nemet mondani rá.:( Utána rettentően bántam a dolgot, de mostmár nem tudok mit csinálni. Lehet ebből gondom? Szóljak a dokimnak róla? 26 hetes vagyok.
2008. aug. 12. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy tudom azt csak a macskáktól lehet elkapni legalábbis nekem a védönőm azt mondta. De mindenesetre semmiképen ne egyél nyers húst.Még egy kicsit se. Boldog babavárást.
2008. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt el lehet kapni a nyers hústól is, egy falat is elég ahhoz, de nincs rá sok esély.

Nekem megcsinálták a toxo vizsgálatot, mert van cicám, még a 30 évem alatt sosem kaptam el, pedig mindig cicákkal éltem, és nyers húst is ettem párszor.

2008. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nyers hustol konnyebb elkapni, mint a macskatol.

Ezentul keruld el!

2008. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyers hús, mosatlan zöldség (a földben van a toxo, amit rajta lehet a zöldségen) kertészkedés, és macskaalom.

Ezeket kerüld inkább el, de leginkább étellel tudod elkapni, vagy ha nem mosol kezet, miután földezel.

2008. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az a legtisztább, ha csináltatsz egy vérvizsgálatot.
2008. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!