Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult nálatok ilyen?...

Előfordult nálatok ilyen? Orgazmustól vérzés? Mennyire ijedjek meg?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok, a doki azt mondta, hogy nyugodtan együtt lehetünk a férjemmel. A 9 hét alatt kétszer szexeltünk, az elsőnél volt egy kis vérzésem, azt hittem véletlen. De a második alkalommal is volt. Nem sok, csak pár folt, de aggódom.
2010. jan. 24. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.Itt olvashatsz a szex utáni, közbeni vérzésről bővebben!Én is innen informálódok, ha valamit nem tudok!

[link]

2010. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én orvosom az első 12.hétben nem javasolta a házaséletet.Szerintem nem kell aggódnod mert tudod hogy mitől van a vérzés.Vérbővebb odalent most minden.De azért beszéld meg ezt az orvosoddal hogy megnyugodj! :)
2010. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem 8 hetesen volt ilyen. Szex után friss piros vér jött, bementünk az ügyeletre, és ott mondták, hogy nem a méhből jön, hanem a hüvely szárazsága miatt a párom megsértett odalent, mégha én ezt közben nem is vettem észre! Rá 1 napra lett kicsit olyan érzésem, mint amikor elveszítettem a szüzességemet... Szóval, valami tényleg megsérült. Lehet,hogy a hüvely falán, lehet, hogy a méhszájon pattant el egy kis hajszálér.

Mindenesetre innentől kezdve nem kockáztattunk, a test tudja, hogy mi a dolga. Az első 12 hétben olyan érzésem volt ottlent, mintha bezárultam volna. Ez nem véletlen. A testem hárította a szexet.

És valóban..., a babának az első 12 hétben nem tesz jót az orgazmus. A méhösszehúzódások miatt veszélybe kerülhet a baba meágyazódása, és ki is lökődhet a méhnyálkahártyáról.

A 16. hétig pihiztünk mi, utána próbálkoztunk újra, és már nincs vérzés, lehet 1000 orgazmusom is... :)

Ti is pihentessétek a dolgot. Ha ezt a 2 vérzést a doki tudná, tutira eltiltana a szextől...

Ami nagyon jó, a nagydózisú C vitamin, min. 500 mg. Ez erősíti az ereket. Nem csak a méhben és a hüvelyben, hanem az orrban is, és a szájban is... Mert ez mind vérzékeny hely a terhesség alatt, - orrvérzés, fogínyvérzés, stb. bármikor előjöhet!

21 hetes kismama

2010. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen problémával küzdök.én nagyon véreztem.2napja.most pedig barnázás van.segitsetek,ez normális?
2010. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Nekem sem kevés volt a vér, 2 tisztaságibetét tele lett...

Másnapra barnázás lett belőle, és még harmadnap is. Utána elállt.

De akkor most már a szex-szel vigyázni!! :) Szünet. Majd később folytatjátok...

2010. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17.59 vagyok.az a durva hogy csak külsö petting volt,tehát belülre nem értünk.éreztem belül a méhszáj szorito érzését,és mikor izgalmi állapotba kerülök már ez van.nem kell hozzá se extázis se sex,már a vágytol érzem belül a szoritást.vajon miért.a burkot a vér nem árasztotta el?nem tudott bemenni?borzaszto ez az egész
2010. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most nálunk sem volt behatolás, csak először. Azért gondoltam, hogy az orgazmus lehet a "ludas".

De látom, nem vagyok egyedül, azért ez megnyugtató. Amúgy a férjem jobban megijedt, mint én, úgyhogy jó darabig semmi, aminek a szexhez van köze, az tuti!

2010. jan. 24. 18:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen a 13. hetemben, csak önkielégítettem és az orgazmustól kezdtem vérezni. 3 napig bentfogtak a kórházban. Aztán jó darabig nem is szexeltünk.

Már 25 hetes vagyok és ez a probléma már elmúlt. Csak a szorongásom nem, úgyhogy a szex nem az igazi, ill. orgazmusom is nagyon ritkán van.

2010. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!