Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jön a front? Más is érez...

Jön a front? Más is érez hasonló tüneteket? 25 hkm

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka erre ébredtem: babám bugyog ezerrel, fáj a derekam, combjaim, és olyan telitettség érzésem van az alhasamban (nem puffadás), nem görcsölök, inkább szurkál kicsit, az érzést sem tudom pontosan körbeírni,mintha sokáig tartanád vissza a pisit.

Nappal jól voltam, most este megint kicsit érzem a lábfájást.

Magnéziumot szedek 3x2-t, mert szeretek keménykedni, igaz főleg akkor amikor a baba mozog esténként.

Barátnőim nyugtatnak, hogy a közelgő hidegfrontot érzem, mivel ezek a tünetek már régebben is voltak, vagy csak ennyire beindult a baba növekedése?

Tapasztalatok?



2014. okt. 13. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A babád is egyre jobban növekszik, egyre gyakrabban fog valami ideget, vagy érzékeny területet nyomni. :) És a barátnőidnek is igaza lehet, mivel én is hasonlókat tapasztalok és engem már a terhességem eleje óta megvisel a hidegfront. :) Ha jön a hidegfront és rossz idő van, akkor én olyan vagyok, mint egy zombi. :)

Ha tudsz illetve bírsz, akkor pihenj egy kicsit többet, vegyél egy kellemes meleg fürdőt, relaxálj, nekem ez segít. :)

29 hkm

2014. okt. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jol latod, egyreszt jobban erzekeled a novekedest, masreszt hathatnak ratok a frontok. Elso valaszolohoz hasonloan a terhesseg elejetol "bezombulok" a hidegfrontra es az esore egyik percrol a masikra. Az esore meg ejjel is felebredek, par perccel azelott, mielott esni kezd. :) Kitapasztaltam, hogy ilyenkor csak a pihenes segit. Kerdesedre a valasz: igen, jon a front, es nem vagy egyedul a kellemetlen tunetekkel. :) udv, 23 hkm
2014. okt. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A pihenés megvan, sokat fekszek, lehet inkább az agyam kikapcsolásával van baj.

De durva, most rakom össze én is hányszor felébredtem még pont a vihar/eső ideérte előtt.

Terhesség előtt is frontos voltam, meg észrevettem minden pici testi változásom, nem is tudom miért hittem hogy ez majd terhességben más lesz :-)

2014. okt. 14. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha front van,nekem is másképp viselkedik a babám,és a testem is! Illetve ha front érkezik:)

31+2hkm

2014. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnap éjjel nekem sem volt kellemes, fájt a derekam, egyik oldalon sem volt jó csak ideig óráig feküdni, alhasamba nyilalgatott, elforgolódtam kb hajnali 2 ig mire elaludtam! Olyan izgatottnak is éreztem magam mintha zavarnának hogy ne aludjak! Ma meg ebéd után lekellett feküdnöm mert tiszta zombi voltam! Egy óra alvás elég volt, most már jobban érzem magam!

30 hetes km.

2014. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hülyén hangzik, de alig várom hogy elromoljon az idő!
2014. okt. 14. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!