Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltunk kiskutyát választan...

Ma voltunk kiskutyát választani és a kölykök apja rám támadt de nem harapott meg szerencsére! 12 hetes kismama vagyok és nagyon meg ijedtem, annyira hogy sírva fakadtam nyughatatlanul. Ugye nem lehet baja a babának az ijedtségemtől?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu.
2014. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem
2014. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne már. Ne égesd magad de most komolyan. Pontozzatok le nyugodtan, de egy újabb gyöngyszem ismét.
2014. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő erre ki kíváncsi szerinted? feküdj inkább le aludni mint hogy ide írjál mert erre most pont nincs szükségem hogy te osszad az észt.
2014. okt. 13. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Pedig rád fér, mert nem sok szorult beléd, ha ilyet kérdezel.
2014. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Oooo mami... ennyi agyon de agyon aggódó anyukát... borzasztó... szted mi baja lenne ott benn??? Gondolkodj!!!!!
2014. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell neked kutya!....ezt vedd jelnek.

/Egy kutyaimádó/

2014. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja a babanak attol, hogy megijedtel. Szerencsere nem harapott meg a kutya, igy gond egy szal se. Engem 12 hetesen megrazott az aram (turmixgep), hirtelen nagyon megijedtem, de nem aggodtam, hiszen a baba jo helyen van, az ijedtseg pedig hamar elmulik. Ne legy paramami, engedd el magad! Boldog babavarast! 23 hkm
2014. okt. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ugy látszik ezen az oldalon túl sok a bun.kó érzéketlen bar.m!!!! Miért kell másnak azért beszólni mert félti a Babájá akit már most nagyon szeret pedig még meg sem született???!!! Van olyan mondás, hogy kismamát nem szabad ijesztgetni se szándékosan, se poénból se sehogy, mert nem tesz jót a Babának. Föleg az első 3-4hónapban kell nagyon odafigyelni mindenre, stressz, ijedség, minden ami kellemetlen rossz a kismamának,
2014. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

..........mert jöhet, történhet bármi ami miatt elvesztheti a babát, ez szervezet, típustól is függ! De ne aggodj, nem valószínű hogy komoly baja lett a babádnak, csak vigyázz rá és minden rendben lesz!!!!! Ne foglalkozz parasztokkal! Boldog Babavárást!!!!

23 hetes kismama

2014. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!