Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teekanne pregnancy tea jól...

Teekanne pregnancy tea jól láttam? Nem akartam hinni a szememnek, amikor elolvastam, hogy ez a tea milyen gyógynövényeket tartalmaz.

Figyelt kérdés

pl cickafark ami terhesség alatt kifejezetten tilos, mert vérbőséget okoz, ezáltal spontán vetélést is akár, vagy csalántea ami erős vízhajtó, amit szintén nem javasolnak a természetgyógyászok

szerintetek?

vagy csak én olvastam félre, bár nem hiszem, 3szor is elolvastam.


2010. jan. 23. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a csalántea enyhíti a terhesség alatt kialakuló vashiányt. de rendszeresen tilos fogyasztani,pontosan a vízhajtó hatása miatt. a cickafark pedig vérzéscsillapító, erősíti a méh és petefészek működését stb stb.
2010. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a cickafarkot tilos terhesség alatt inni, mert vérbőséget okoz, és akár spontán elvetélést okozhat. ezt bármely normális természetgyógyász megmondja. bár lehet, hogy nem egy filtertől, de ez akkor is durva. és ezt árulják. és engedélyezték.
2010. jan. 23. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
keress rá goggle-ban, mindenhol ugyanazt a hatást írják. és leírják, hogy nem rendszeresen. tehát ha megiszol pl kéthetente egy filter, semmi bajod nem lesz, meg a gyereknek sem. nem napi 10 litert kell inni:))
2010. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze mindenki belátása szerint tesz/igya:) de több ismerősnek is azt mondták hogy lehet inni, mértékkel...és mindenhol megszületett a baba.
2010. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cickafark tea lehet hogy vérbőséget okoz, de ebbe a teába nem csak az van, hanem: csalán, citromfű, borsmenta,palástfű, málnalevél, cickafark, gondolom mindegyikből csak egy kicsi, más mintha az egész filterben csak cickafark lenne. Ilyen összetételben biztos jótékony hatással van a terhes nő szervezetére, és nem lesz semmi baja senkinek, ha naponta megiszik egy csészével. Különben biztos nem engedélyezték volna.
2010. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!