Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen normális ha fájdogá...

23 hetesen normális ha fájdogál a hasam alja?

Figyelt kérdés
Ha lehajolok, vagy sokáig ülök és nyomom a hasamat akkor is fáj, vagy olyan kellemetlen érzés. Amikor tudok pihenni, fekvő helyzetben akkor ez megszűnik.
2010. jan. 23. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ne aggódj!Nekem is szokott,gondolj bele csak van ott egy közel fél kilós kis emberke:-))))Én a csizmámat alig tudom felhúzni,annyira nyomja a hasam,és bizony akkor meg is fájdul,vagy akár egy hosszabb séta után.23+5hetes kismami
2010. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, normális, igen. Én holnap kezdem a 20. hetet, s nekem is ugyanilyen tünetem van. Kérdeztem orvostól, azt mondta, nyúlnak a méhszalagok. És javasolta a Magne B6 szedését továbbra is.
2010. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. :) Örülök, hogy nem vagyok egyedül! :)
2010. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!