Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A munkanélküli segély biztosít...

A munkanélküli segély biztosított időnek számít? ( Azt tudom hogy a munkanélküli járadék igen. )

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha pénzbeni ellátást kapsz, akkor az biztosítási időnek számít, mindegy, hogy járadék, vagy segély.
2010. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, biztosított időnek számít, ahogy az előttem válaszoló is megírta.
2010. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tb-s vagyok, NEM számít annak a segély, amit a 270 nap munkanélküli járadék után igényelhetsz. Csak a járadék.
2010. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták, hogy a segély nem biztosított, csak a járadék. Munkanélküliről mentem szülni, volt pár lefutott köröm ezügyben.
2010. jan. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez tök érdekes, mert én is így mentem el szülni és nekem jár a tgyás és a gyed is most már.
2010. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsótól kérdezném: segélyről vagy járadékról mentél? Mert én is járadékról mentem szülni és kaptam tgyást és gyedet is, de mondták, ha segély alatt mentem volna, nem kaptam volna. Erre céloztam a válaszommal.

Előtted válaszoló vagyok.

2010. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Így van. Járadéknál kapsz, segélynél NEM
2010. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is munkanélküliről - előbb járadék, később segély - mentem szülni és Tgyást és Gyedet is kaptam (utóbbit még kapom most is).
2010. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tegnapi 12.26-os vagyok: én a segélyről mentem szülni, és kaptam a tgyást és most gyeden vagyok 10 hónapos babámmal. A segély nem jogvesztő, nem értem miért nem kaptok tgyást meg gyedet.
2010. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!