Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor teszteltetek először?

Mikor teszteltetek először?

Figyelt kérdés
2 nap múlva nem várom és ma délelőtt csináltam egy terhességi tesztet , ami 2 csíkot mutat,de a második elég halvány.Szerintetek?Máskor is csináltam már ezzel a márkájúval és még halványan sem látszott 2. csík.Köszi a válaszokat!
2010. jan. 20. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A halvány csík is csík! Gratulálok!:o) Én a nem várt napján teszteltem, és erős két csíkos lett! :o)

33 hetes kismama

2010. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nappal a nem várt előtt lett nagyon halvány csík. Múlt héten láttam a petezsákot uh-n, és két hét múlva megyek, akkor leszek 8 hetes, már lesz szívhang is, remélem minden ok. Csináld meg pár nap múlva újra. Szerintem ha a megadott időn belül jött elő a csík, biztosan ott a baba.
2010. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ , nagyon örülnék ha igazad lenne , mert már nagyon várjuk !
2010. jan. 20. 12:45
 4/16 anonim ***** válasza:

Én a nemvárt után 4 nappal teszteltem, és nagyon erősen, határozottan pozitív lett.

20 hetes km

2010. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok! A halvány csík is csík!

Én 3 nappal később teszteltem, akkor már nagyon erős csíkom volt. A barátnőm a mensi napján tesztelt, nagyon halvány csíkja volt.

2010. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Használt esetleg vki vaterán rendelt tesztet?Én most azt használtam , az ovu tesztem is ilyen.
2010. jan. 20. 13:03
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem várt után 4 nappal. Élénken 2 csík volt! Micsoda érzés volt!!!


6 hónapos baba anyukája :)

2010. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Annyira jó ezeket olvasni.Mindenkinek gratulálok!Mostmár azon izgulok,hogy tényleg terhesség legyen.Még nincs tünetem.
2010. jan. 20. 13:29
 9/16 anonim ***** válasza:

a 6 hónapos baba anyukája vagyok:


nekem a 8-9. hétig nem volt semmi tünetem. Utána folyamatos hányinger, étvágytalanság (és akkor volt karácsony....) :) ...és persze reggeli mosdóba-kirohanások... :)


Lehet, hogy karácsonykor már otthon babázol!

2010. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Remélem! Gratulálok mindenkinek a babusához.:))
2010. jan. 20. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!