Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is lustább a babája...

Másnak is lustább a babája mostanában?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem tegnap volt lusta. Egész estig nem éreztem semmit, akkor pótolta meg a mozgást, meg éjszaka. :)

Ma újra reggeltől aktív.

21 hetes

2010. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok de a kislányom még mindig nagyon aktív, van hogy kicsit lustizik, de ez ritkán van. De az idő is okozhat a babáknál lustaságot.
2010. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ez a tegnapi nap,lusti nap volt! Tegnap délután 4 körül már majdnem sírtam mert egész nap nem éreztem mocorogni a babát. Aztán este fürdés, vacsi után beindult. Ma már érzem minden órában mocorogni egy kicsit.22 hetes
2010. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 3 napja lusta.alig mozog.tegnap voltam uh-on,minden rendben van,úgyhogy nem aggódok.
2010. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!